Būgnų pamokos Klaipėda – Dima Komarov

Vardas Pavardė: Dima Komarov

  • Groja: mušamaisiais
  • Patirtis: koncertinė veikla Lietuvos miestuose ir užsienyje, dalyvavimas festivaliuose,  įvairūs muzikiniai projektai, muzikos konkursai.
  • Apibūdink save: mėgstu sportą, stengiuosi nesėdėti be darbo. Be abejo,  po darbo reikia ir pailseti.

1. Papasakok, kaip ir kada tu supratai, jog esi linkęs į muziką?

Niekada apie tai negalvojau, tačiau prisiminus save, muziką mėgstu nuo pat vaikystės. Pirmos dainos buvo vaikiškose vinilinėse plokstelėse, klausydavau jų be sustojimo. Jau būdamas paauglys, suradau savo mėgstamą stilių ir grupes, kurias mėgau klausyti. Prisiminu, turėjau grupės Limp Bizkit juostinę kasetę. Tai buvo pirma mano mėgstamiausia grupė.

2. Ar tėvai palaikė tavo pasirinkimą, ar teko susidurti su sunkumais einant link savo svajonės?

Sunkumų jokių nebuvo, tėvai visada paremdavo mane kiek galėdavo.

3. Kokiam muzikos žanrui tu teiki pirmenybę?

Visą laiką pačiam labiau prie širdies buvo rock, hard rock stiliaus muzika. Tačiau buvo laikas, kada klausiau tik džiazo. Ir tai daro daug geros įtakos muzikos suvokimui. Kuo daugiau klausai ir groji skirtingos muzikos, tuo esi geresnis ir profesionalesnis muzikantas.

4. Kaip tu matai savo ateitį susijusią su muzika? Ar nori išmokti kažko naujo, galbūt turi naujų idėjų?

Muzika užima didelę vietą mano gyvenime. Todėl noriu toliau tobulėti kaip muzikantas. Visada randi kažkokių naujovių ir pasisemi naujų minčių stebėdamas, kaip groja ir scenoje elgiasi kiti profesionalūs muzikantai. Šias idėjas vėliau gali panaudoti savo grojime, atrasdamas savo stilių ir grojimo techniką. O toliau yra mokytojo darbas perduoti šias žinias savo mokiniams.

5. Ką tu patartum žmogui, kuris norėtų išbandyti save muzikos sferoje, tačiau dar nėra apsisprendęs. Kaip reikia paskatinti išbandyti save ir padėti atsiskleisti savo norui?

Vieną dieną tiesiog nusprendžiau, kad noriu groti būgnais. Kodėl būgnais – nežinau, tiesiog net nebuvo minčių groti kažkokiu kitu instrumentu, bugnai ir viskas. Vieną dieną skaitydamas laikraštį pamačiau skelbimą apie muzikos pamokas. Kitą dieną nuėjau ir pradėjau mokytis. Tai linkiu kitiems tiesiog nedelsti. Jeigu kažko nori, tai nieko nelauk. Tiesiog imk ir daryk. Kitokių būdų nėra –  kol sulauksi draugo, kuris lankys pamokas kartu su tavimi, pasensi.