Būgnų pamokos Telšiai – Darius Vilkas

Vardas Pavardė: Darius Vilkas

  • Instrumentai: būgnai, akordeonas.
  • Patirtis: 10 metų pradėjau intensyviai muzikuoti ir tai tęsiasi iki šių dienų. Grojau su daug kolektyvu, dalyvavau koncertinėje veikloje, organizavau renginius, mokiausi ir mokiau kitus.
  • Apibūdink save: esu tas kuo kiti niekada nebus, o šiaip tai paprastas mirtingasis su savo darbais, poelgiais ir sprendimais. 

1. Papasakok, kaip ir kada tu supratai, jog esi linkęs į muziką?

Vieną dieną mama pasakė: „ėėė vaiks, gal pagrot norėtum?“ Nu ir ką, groju, iki pat šių dienų… ir patinka… ir kitus sugebėjau tuom užkrėsti…

2. Ar tėvai palaikė tavo pasirinkimą, ar teko susidurti su sunkumais einant link savo svajonės?

Tėvai visada palaiko sprendimus, kurie jiems atrodo įdomūs. Taip ir su muzika, kartą pagrojęs negali sustot. Tėvai stipriai prisidėjo prie šios svajonės įgyvendinimo… tiek prisidėjo, kad net porą kartų muzikos mokyklą teko pabaigt.

3. Kokiam muzikos žanrui tu teiki pirmenybę?

Neišskirčiau konkretaus žanro, kurį mėgstu labiausiai. Klausau visko, visuose žanruose galima rasti tai, kas patinka. 

4. Kaip tu matai savo ateitį susijusią su muzika? Ar nori išmokti kažko naujo, galbūt turi naujų idėjų?

Naujos idėjos ateina su kiekviena sulaužyta lazdelių pora. Taigi, formulė paprasta – nenustosim jų laužyti, semsimės naujų patirčių, idėjų ir gyvensime muzikoje.

5. Ką tu patartum žmogui, kuris norėtų išbandyti save muzikos sferoje, tačiau dar nėra apsisprendęs. Kaip reikia paskatinti išbandyti save ir padėti atsiskleisti savo norui?

Svarbiausia daug nesvarstyti ir pradėti daryti.