Būgnų pamokos Vilniuje – Domantas Razmus

Vardas Pavardė: Domantas Razmus

  • Instrumentai: Mušamieji, perkusija
  • Patirtis: Apskritai muzika užsiimu nuo aštuonerių, būgnais pradėjau groti trylikos
  • Apibūdink save: Esu ramaus ir kantraus būdo, ir apskritai stengiuosi būti easy goin’ fella

1. Papasakok, kaip ir kada tu supratai, jog esi linkęs į muziką?

Supratau, kad noriu būti muzikantas būdamas septyniolikos, kai pradėjau groti irmuosius koncertus kaip laisvai samdomas muzikantas.

2. Ar tėvai palaikė tavo pasirinkimą, ar teko susidurti su sunkumais einant link savo svajonės?

Tėvai iš pradžių nebuvo teigiamai nusiteikę mano muzikinės karjeros siekiui, bet palaipsniui suprato ir pradėjo palaikyti mano aistrą muzikai.

3. Kokiam muzikos žanrui tu teiki pirmenybę?

Niekada neskirsčiau muzikos žanrų į pirmus ar antrus, iš esmės visa muzika yra gera, jeigu ji padaryta kokybiškai ir su didele meile.

4. Kaip tu matai savo ateitį susijusią su muziką? Ar nori išmokti kažko naujo, galbūt turi naujų idėjų?

Muzikos greitu metu tikrai nepaleisiu, nuolat mokausi naujų dalykų (kompozicija, prodiusavimas, garso įrašai ir pan.). Yra noras “užkurti” keletą savo autorinių projektų, toliau groti, kurti, mokyti ir mokytis pačiam.

5. Ką tu patartum žmogui, kuris norėtų išbandyti save muzikos sferoje, tačiau dar nėra apsisprendęs. Kaip reikia paskatinti išbandyti save ir padėti atsiskleisti savo norui?

Patarčiau išbandyti kiek įmanoma daugiau instrumentų ir muzikos kūrybos būdų ir apsistoti ties mėgstamiausiais. Vienintelis būdas atrasti, tai kas iš tikrųjų patinka – po truputį pabandyti visko. Nebūtinai žmogus, norėdamas muzikuoti turi groti muzikos instrumentu – galima kurti dainas, komponuoti, prodiusuoti muziką įvairiais būdais, bet grojimas bet kokiu instrumentu, be abejo padeda.