Būgnų pamokos Vilniuje – Martynas Stoškus

Vardas Pavardė: Martynas Stoškus

  • Instrumentai: Būgnai, elektrinė/bosinė gitara.
  • Patirtis: Groju mušamaisiais nuo 2008m, koncertinę veiklą pradėjau 2014 ir nuo to laiko koncertuoju su įvairiomis grupėmis visoje Lietuvoje bei Europoje.
  • Apibūdink save: Esu smalsus ir viską išbandyt norintis muzikantas. Myliu gera muzika ir nesvarbu koks tai stilius bebūtų.

1. Papasakok, kaip ir kada tu supratai, jog esi linkęs į muziką?

Nuo pat vaikystės jaučiau potraukį muzikai, dažnai klausydavau radijo ir įsirašinėdavau dainas į kasetes. Vėliau bandžiau groti klavišiniais, tačiau tikrajį mano žvėriuką atrakino mušamieji.

2. Ar tėvai palaikė tavo pasirinkimą, ar teko susidurti su sunkumais einant link savo svajonės?

Augau muzikantų šeimoje, o tiksliau muzikantų giminėje, tad visi mano kelią palaikė ir net nebandė atkalbėti. Iki pat šiol jaučiu didžiulį palaikymą ir tikėjimą tuo ką darau.

3. Kokiam muzikos žanrui tu teiki pirmenybę?

Neteikiu pirmenybės jokiems žanrams, jie tik tam, kad lengviau sugrupuoti ir įrėminti muziką, o ar muzika išvis turi būti įrėminta? Pats baigiau džiazo studijas, tačiau groju keliuose eksperimentinės muzikos projektuose, nemažai džiazo bei pop grupių, bei vienoje thrash metal grupėje.

4. Kaip tu matai savo ateitį susijusią su muziką? Ar nori išmokti kažko naujo, galbūt turi naujų idėjų?

Ateityje norėčiau visiškai nesukant galvos pragyventi iš muzikos ir daryti tik tai kas man patinka. O mokytis visada yra ko, nes šių dienų tempas yra beprotiškas! Labai norėčiau neužsistovėti vietoje, muzikaliai bręsti ir kurti.

5. Ką tu patartum žmogui, kuris norėtų išbandyti save muzikos sferoje, tačiau dar nėra apsisprendęs. Kaip reikia paskatinti išbandyti save ir padėti atsiskleisti savo norui?

Pirmyn! Niekada nereikia dvejoti ir savęs varžyti. Groti yra beprotiškai smagu, todėl jei yra potraukis tai pabandyti yra BŪTINA. Svarbu atrasti tinkamą priėjimą prie muzikos ir ji gali kiekvieną nusinešt savo keliu.