Būgnų pamokos Vilniuje – Tomas Urbanavičius

Vardas Pavardė: Tomas Urbanavičius

  • Instrumentai: Būgnai, perkusija
  • Patirtis: Būgnais užsiimu 12 metų
  • Apibūdink save: Esu smagus, draugiškas bei linkęs tobulinti save

1. Papasakok, kaip ir kada tu supratai, jog esi linkęs į muziką?

Nuo pat mažų dienų supratau, jog muzika yra mano gyvenimas. Nelabai pamenu, bet artimieji sakė, jog mušti per puodus išmokau anksčiau nei kalbėti.

2. Ar tėvai palaikė tavo pasirinkimą, ar teko susidurti su sunkumais einant link savo svajonės?

Visą gyvenimą augau šeimoje, kuriai menai bei muzika yra artimas dalykas. Senelio paskatintas pradėjau lankyti muzikos mokyklą, o po to prasidėjo ir krūva grupių, ansamblių bei įvairių kolektyvų.

Vienintelis sunkumas muzikiniame gyvenime buvo ir yra tobulėjimas ir laikas praleistas prie instrumento, tačiau, kai mėgsti tai ką darai, viskas yra įveikiama.

3. Kokiam muzikos žanrui tu teiki pirmenybę?

Labiausiai linkstu prie sunkesnės muzikos – roko, metalo. Tačiau myliu visą muziką ir yra tekę groti tiek jazz, tiek funk, tiek pop, tiek bardiško tipo muzikos.

4. Kaip tu matai savo ateitį susijusią su muziką? Ar nori išmokti kažko naujo, galbūt turi naujų įdėjų?

Visą laiką svajojau kurti muziką, paremtą ritmu. Tikiuosi pavyks įgyvendinti šią svajonę netolimoje ateityje.

5. Ką tu patartum žmogui, kuris norėtų išbandyti save muzikos sferoje, tačiau dar nėra apsisprendęs. Kaip reikia paskatinti išbandyti save ir padėti atsiskleisti savo norui?

Visada reikia bent jau pabandyti bei susipažinti su naujais dalykais. Jei mintys krypsta link muzikos, tai jau yra signalas, jog reikia išmėginti. Tik prisilietus prie dar nepažįstamų dalykų galima suprasti ar tai Tau skirta.