Būgnų pamokos Vilniuje

YAN SEMCHUK

Instrumentai: Būgnai, gitara.

Patirtis: 9 metai.

Apibūdink save: Esu Ukrainietis kuris savo gyvenimą sieja su muzika, tačiau taip pat domiuosi aviacija. Gyvenime man svarbu atrasti naujų dalykų ir dalintis patirtimi su kitais. Ukrainoje grojau su daugybe grupių, garsių atlikėjų, dalyvavęs įvairiuose projektuose.

Skaityti daugiau..

MANTVYDAS SADLEVIČIUS

Instrumentai: Būgnai, gitara, muzikos produkcija

Patirtis: Pirmą kartą į rankas paimiau gitarą. Paauglystėje ir mokinausi groti ja. Tačiau labai žavėjo būgnai, tad nutariau pabandyti ir jais. Kadangi buvau pramokęs grot gitara, ritmika jau nebuvo svetimas dalykas, tai ganėtinai greitai, gavosi ir ant būgnų. Po to supratau, kad viską galima apjungti ir tokiu būdu kurti muziką.

Apibūdink save: Kai esu kūryboje, pasineriu ir užsimirštu, prarandu laiko nuovoką, nejaučiu nuovargio, ar alkio, atsiduriu tiesiog kažkur kitur. Esu empatiškas ir turiu norą dalintis žiniomis, tobulėti.

Skaityti daugiau..

IGNAS CIRTAUTAS

Instrumentai: Būgnai.

Patirtis: Prie pačio instrumento prisėdau tik įstojęs į meno krypties mokyklą penktoje klasėje, būdamas 11-kos metų. Ir iki šiandien nenustoju praktikuotis, nuolatos tobulėti ir siekti tikslų.

Apibūdink save: Esu paprastas istorijos mokslo studentas, kuris negali gyventi be muzikos kasdieniame gyvenime. Muzika atpalaiduoja, motyvuoja, padeda nesustoti ir judėti toliau.

Skaityti daugiau..