Gitaros pamokos Kaune

MANTAS VITKUS

Instrumentai: Akustinės, klasikinės, elektrinės ir bosinės gitaros; Būgnai / perkusija.

Patirtis: Gitara pradėjau groti 2000m.; Mušamaisiais 2006m; Studijavau J. Gruodžio konservatorijoje ir Muzikos ir Teatro akademijoje; Sugrota ± 1000 koncertų.

Apibūdink save: Nuo ankstyvos vaikystės muzika ir instrumentai yra neatsiejama mano gyvenimo dalis, kuria betarpiškai stengiuosi dalintis su kitais. Tiek per mokymus, tiek per koncertus.

Skaityti daugiau..

EDVINAS MAČIULAITIS

Instrumentai: Gitara, bosinė gitara, pianinas.

Patirtis: Rimtai gitara groju jau virš 10 metų.

Apibūdink save: Labai myliu muziką ir pastoviai gyvenu su ja. Muzika skamba su manimi, kada tik yra galimybė, jeigu tokios galimybės nėra – aš ją susikuriu.

Skaityti daugiau..

NAGLIS BAGDONAS

Instrumentai: Akustinė gitara, elektrinė gitara, pianinas.

Patirtis: Prieš 8 metus supratau, kad gitara, tiek elektrinė, tiek akustinė yra man artimas instrumentas, todėl jos subtilybių mokiausi tiek privačiai, tiek svarankiškai.

Apibūdink save: Ryšį su muzika pastebėjau dar budamas darželyje. Ilgą laiką nesupratau, kad noras niūniuoti, mušti ritmą, visada reiškė norą kažkokiu būdu užsiimti muzika. Todėl budamas 14 metų atradau, kad gitaros pagalba galiu savo muzikalumą įgarsinti. Daug metų tai darant nusprendžiau tas žinias perduoti kitiems.

Skaityti daugiau..

UGNIUS AIDAS

Instrumentai: Elektrinė gitara, akustinė gitara, bosinė gitara.

Patirtis: Elektrine gitara groju nuo 2005 metų.

Apibūdink save: Muzika yra viena kertinių mano tapatybės dalių, tai saviraiška ir gyvenimo būdas, vidinio pasaulio atspindys ir priemonė išgyventi tiek teigiamus, tiek neigiamus gyvenimo periodus.

Skaityti daugiau..