GITAROS PAMOKOS KLAIPĖDA – EDUARD KARACHANOV

Vardas Pavardė: Eduard Karachanov

  • Instrumentai: Vokalas, gitara, bosinė gitara
  • Patirtis: Nuo 2010 žengiau pirmuosius žingsnius savo muzikinėje karjeroje. Grojau grupėse, vysčiau individualius projektus, studijavau muzikos prodiusavimą Londone.Grojau su grupe „Alterpodes“ Londono festivaliuose, tokiuose kaip „Camden rocks“ ir „All points east.“
  • Apibūdink save: Motyvacija ir iniciatyva yra mano gyvenimo moto.

1. Papasakok, kaip ir kada tu supratai, jog esi linkęs į muziką?

Klausydamas savo mėgstamiausių atlikėjų visada įsivaizdavau, kad ant scenos esu aš, taigi tai buvo tik laiko klausimas, kada įsigysiu savo pirmąją gitarą. Išbandęs save ant scenos supratau, kad tas pasitenkinimas ir adrenalinas, kurį jaučiu grojant yra kažkokia magija. Nuo to laiko aš taip ir nesiskyriau su muzika.

2. Ar tėvai palaikė tavo pasirinkimą, ar teko susidurti su sunkumais einant link savo svajonės?

Mano tėvai visada žiūrėjo į mano pomėgį muzikai pozityviai, man atrodo jie suprato, kad muzikuojant aš tobulėju, ne tik kaip muzikantas, bet kaip ir asmenybė.

3. Kokiam muzikos žanrui tu teiki pirmenybę?

Iš vaikystės save prisimenu kaip “užkietėjusi rokerį”, tačiau bėgant metams mano skonis tapo įvairus. Tikrai nepamirštu “senosios mokyklos”, bet tuo pačiu priimu ir naujus muzikinius trend‘us ir neatsilieku nuo naujovių.

4. Kaip tu matai savo ateitį susijusią su muziką? Ar nori išmokti kažko naujo, galbūt turi naujų įdėjų?

Muzika yra kaip mano šešėlis, nesvarbu kur aš būsiu gyvenime muzika visą laiką bus su manimi.

5. Ką tu patartum žmogui, kuris norėtų išbandyti save muzikos sferoje, tačiau dar nėra apsisprendęs. Kaip reikia paskatinti išbandyti save ir padėti atsiskleisti savo norui?

Užsimerk ir ženk pirmą žingsnį! Po gulinčiu akmeniu vanduo neteka.