Gitaros pamokos Vilniuje

AURIMAS LIUDVINOVIČIUS

Instrumentai: El. gitara, akustinė gitara, ukulėlė, bosinė gitara.

Patirtis: Groju jau 10 metų (nuo 2013) Rašau bei atlieku savo kūrybos dainas apie penkerius metus, turiu patirties grojant ir gatvėje ir kito įvairiausio plauko scenose. Esu užėmęs prizines vietas dainuojamosios poezijos konkursuose.

Apibūdink save: Esu užsispyręs muzikantas, bandantis savo tėvų nervus nuo ankstyvos jaunystės. Nuo pat mažų dienų ieškojau savęs ir dėkoju Dievui jog pabeldžiau į muzikos duris pirmiau nei kur kitur.

Skaityti daugiau..

KAROLIS JONAS EIMONTAS

Instrumentai: Bosinė gitara, akustinė, elektrinė gitara, ukulėlė.

Patirtis: Gitara groju jau 15 metų. Per tuos metus turėjau tris mokytojus kurie mane
mokė skirtingų stilių, esu aplankęs daug ,,masterclass” renginių. Nemažai laiko esu
praleidęs su gitara gatvėje, buvau nuolatinis mokyklos renginių dalyvis, vėliau teko lipti ir ant didelių scenų Lietuvoje bei užsienyje. Šiuo metu studijuoju muziką Vilniaus
Kolegijoje.

Apibūdink save: Esu atkaklus, nuotaikingas bei taktiškas. Nebijau naujų iššūkių, visada
siekiu aukštų rezultatų. Noriu dalintis muzika, nes ji man yra tikra magija.

Skaityti daugiau..

EMILIJA KANDRATAVIČIŪTĖ

Instrumentai: Bosinė gitara, elektrinė gitara, smuikas, ukulelė, pianinas, muzikos teorija ir harmonija, muzikinės dirbtuvės vaikams.

Patirtis: Smuiku groju nuo pat mažens, vėliau studijavau fortepijoną bei smuiką konservatorijoje, baigiau muzikos teorijos bei harmonijos studijas. Po kiek laiko pasukau į alternatyvos, roko sceną kaip bosistė. Groju tokiose grupėse kaip “Katarsis”, “Baltasis Kiras”, “Mellow Yellow Daffodil”. Šiuo metu pradedu savo solo muzikinį projektą pseudonimu “emoon”.

Apibūdink save: Esu įsimylėjusi muzikinį gyvenimą, siekiu supažindinti su šia meile ir kitus.

Skaityti daugiau..

JOKŪBAS GIEDRAITIS

Instrumentai: Gitara, vokalas.

Patirtis: Gitara pradėjau groti kažkur prieš 10 metų, taip pat esu vokalistas, studijuoju muzikinio teatro studijas.

Apibūdink save: Esu atviras naujiems dalykams ir iššūkiams. Esu motyvuotas ir supratau, kad noriu pasidalinti savo žiniomis su kitais, Muzikoje gyvenu daugiau nei 15 metų, tai šią sukauptą patirtį mielai suteiksiu norintiems išmokti naujų, įdomių dalykų. Šiuo metu studijuoju Muzikinio teatro studijas, taip pat groju, dainuoju dviejuose kolektyvuose.

Skaityti daugiau..

ŠARŪNAS KUNIGIŠKIS

Instrumentai: Elektrinė, akustinė, bosinė gitara ir ukulelė

Patirtis: Groju gitara jau 11-a metų  Turiu patirties grojant grupėse.

Apibūdink save: Esu draugiškas, kantrus ir norintis padėti žmogus.

Skaityti daugiau..

MYKOLAS KAPČEGAŠEVAS

Instrumentai: Bosinė gitara, elektrinė, akustinė gitara, ukulelė.

Patirtis: Gitara groju nuo 7 metų. Jau nuo to laiko patirtis labai įvairi: nuo grojimo gatvėje iki didžiausių šalies scenų. Baigiau džiazo muzikos mokyklą, taip pat studijuoju bakalauro studijas bosinės gitaros specialybę.

Apibūdink save: Esu besišypsantis, atviras ir nuoširdus į pasaulį plačiomis akimis žvelgiantis žmogus. Nebijantis naujų iššūkių ir atsakingai juos priimantis. Gyvenu muzika ir myliu dalintis šiuo džiaugsmu su kitais.

Skaityti daugiau..

MATAS LIGEIKA

Instrumentai: Elektrinė, akustinė, klasikinė gitara, ukulelė, vokalas.

Patirtis: Gitara groju nuo 4-tos klasės, vėliau ėjau į kelias muzikos studijas,o nuo 9-tos klasės baigiau gitaros specialybę Eduardo Balsio menų gimnazijoje.

Apibūdink save: Komunikabilus, pozityvus, atviras.

Skaityti daugiau..

DŽIUGAS KAROBLIS

Instrumentai: Pianinas, gitara.

Patirtis: pianinu groju nuo 6 metų, gitara groju nuo 14 metų. Baigiau Muzikinio teatro bakalaurą Vilniaus kolegijoje. Studijų metu akompanavau kolegoms įvairiuose projektuose ir koncertuose. Rašau dainas muzikiniams spektakliams.

Apibūdink save: esu kūrybingas, darbštus ir nebijau naujų iššūkių. Be proto myliu muziką ir džiaugiuosi turėdamas progą ta meile dalintis su kitais.

Skaityti daugiau..