Gitaros pamokos Vilniuje

MYKOLAS KAPČEGAŠEVAS

Instrumentai: Bosinė gitara, elektrinė, akustinė gitara, ukulelė.

Patirtis: Gitara groju nuo 7 metų. Jau nuo to laiko patirtis labai įvairi: nuo grojimo gatvėje iki didžiausių šalies scenų. Baigiau džiazo muzikos mokyklą, taip pat studijuoju bakalauro studijas bosinės gitaros specialybę.

Apibūdink save: Esu besišypsantis, atviras ir nuoširdus į pasaulį plačiomis akimis žvelgiantis žmogus. Nebijantis naujų iššūkių ir atsakingai juos priimantis. Gyvenu muzika ir myliu dalintis šiuo džiaugsmu su kitais.

Skaityti daugiau..

AURIMAS LIUDVINOVIČIUS

Instrumentai: El. gitara, akustinė gitara, ukulėlė, bosinė gitara.

Patirtis: Groju jau 10 metų (nuo 2013) Rašau bei atlieku savo kūrybos dainas apie penkerius metus, turiu patirties grojant ir gatvėje ir kito įvairiausio plauko scenose. Esu užėmęs prizines vietas dainuojamosios poezijos konkursuose.

Apibūdink save: Esu užsispyręs muzikantas, bandantis savo tėvų nervus nuo ankstyvos jaunystės. Nuo pat mažų dienų ieškojau savęs ir dėkoju Dievui jog pabeldžiau į muzikos duris pirmiau nei kur kitur.

Skaityti daugiau..

NERIJUS SADAUSKAS

Instrumentai: Akustinė, klasikinė gitara.

Patirtis: nuo 16 metų muzikuoju ( jau 26metus).

Apibūdink save: Esu Nerijus, mano labai didelę gyvenimo dalį užima muzika: chorai, autoriniai kūrybiniai projektai, dainavimas bei grojimas gitara. Esu atviras, lengvai bendraujantis, kantrus su kitais ir ryžtingas savo siekiuose, šiek tiek idealistas, todėl stengsiuosi į visus žiūrėti pozityviai.

Skaityti daugiau..

MATAS LIGEIKA

Instrumentai: Elektrinė, akustinė, klasikinė gitara, ukulelė, vokalas.

Patirtis: Gitara groju nuo 4-tos klasės, vėliau ėjau į kelias muzikos studijas,o nuo 9-tos klasės baigiau gitaros specialybę Eduardo Balsio menų gimnazijoje.

Apibūdink save: Komunikabilus, pozityvus, atviras.

Skaityti daugiau..

JOKŪBAS GIEDRAITIS

Instrumentai: Gitara, vokalas.

Patirtis: Gitara pradėjau groti kažkur prieš 10 metų, taip pat esu vokalistas, studijuoju muzikinio teatro studijas.

Apibūdink save: Esu atviras naujiems dalykams ir iššūkiams. Esu motyvuotas ir supratau, kad noriu pasidalinti savo žiniomis su kitais, Muzikoje gyvenu daugiau nei 15 metų, tai šią sukauptą patirtį mielai suteiksiu norintiems išmokti naujų, įdomių dalykų. Šiuo metu studijuoju Muzikinio teatro studijas, taip pat groju, dainuoju dviejuose kolektyvuose.

Skaityti daugiau..

ŠARŪNAS KUNIGIŠKIS

Instrumentai: Elektrinė, akustinė, bosinė gitara ir ukulelė

Patirtis: Groju gitara jau 11-a metų  Turiu patirties grojant grupėse.

Apibūdink save: Esu draugiškas, kantrus ir norintis padėti žmogus.

Skaityti daugiau..

LAURYNAS ŽIEDAS

Instrumentai: Vokalas ir gitara.

Patirtis: Gitara ir vokalas– nuo 2016 m. Du metus mokiausi operinio vokalo, o jau keturis metus lavinu jazz, pop, rock stilius.

Apibūdink save: Mėgstu visas meno sritis, bet muzika mano gyvenimas, su manim lengva bendrauti ir esu visada linkęs spręsti problemas ir ieškoti kompromisų. Kūrybinė laisvė man prioritetas. 

Skaityti daugiau..

DŽIUGAS KAROBLIS

Instrumentai: Pianinas, gitara.

Patirtis: pianinu groju nuo 6 metų, gitara groju nuo 14 metų. Baigiau Muzikinio teatro bakalaurą Vilniaus kolegijoje. Studijų metu akompanavau kolegoms įvairiuose projektuose ir koncertuose. Rašau dainas muzikiniams spektakliams.

Apibūdink save: esu kūrybingas, darbštus ir nebijau naujų iššūkių. Be proto myliu muziką ir džiaugiuosi turėdamas progą ta meile dalintis su kitais.

Skaityti daugiau..