Gitaros pamokos Vilniuje

ARMINAS GRIESIUS

Instrumentai: Elektrinė gitara, akustinė gitara, bosinė gitara.

Patirtis: Gitara groju 11 metų, per šį laikotarpį kūriau muziką su keliomis grupėmis, grojau muzikinėse roko operose, miuzikluose bei televizijos projektuose.

Apibūdink save: Nors gitara groju dar mažiau, negu pusę savo gyvenimo, muzika mane lydi jau nuo pat mažų dienų. Visada buvau atviras pokyčiams, tad pradėjęs muzikos mokyklą akordeonu ir ją užbaigęs saksofonu pagaliau atradau gitarą. Manau, kad neegzistuoja toks dalykas, kaip “per vėlu”. Tad net ir pasukęs į kitą pusę nuo meno, pamažu pradėjau suprasti, kad be jo aš savo ateities sieti nenoriu, mečiau “Planą B” ir vėl grįžau prie “Plano A” ir šiuo metu studijuoju Muzikinį Teatrą Vilniaus Kolegijoje.

Skaityti daugiau..

JOKŪBAS GIEDRAITIS

Instrumentai: Gitara, vokalas.

Patirtis: Gitara pradėjau groti kažkur prieš 10 metų, taip pat esu vokalistas, studijuoju muzikinio teatro studijas.

Apibūdink save: Esu atviras naujiems dalykams ir iššūkiams. Esu motyvuotas ir supratau, kad noriu pasidalinti savo žiniomis su kitais, Muzikoje gyvenu daugiau nei 15 metų, tai šią sukauptą patirtį mielai suteiksiu norintiems išmokti naujų, įdomių dalykų. Šiuo metu studijuoju Muzikinio teatro studijas, taip pat groju, dainuoju dviejuose kolektyvuose.

Skaityti daugiau..

NERIJUS SADAUSKAS

Instrumentai: Akustinė / Klasikinė gitara.

Patirtis: nuo 16 metų muzikuoju ( jau 26metus).

Apibūdink save: Esu Nerijus, mano labai didelę gyvenimo dalį užima muzika: chorai, autoriniai kūrybiniai projektai, dainavimas bei grojimas gitara. Esu atviras, lengvai bendraujantis, kantrus su kitais ir ryžtingas savo siekiuose, šiek tiek idealistas, todėl stengsiuosi į visus žiūrėti pozityviai.

Skaityti daugiau..

ROKAS DAVIDONIS

Instrumentai: Elektrinė, klasikinė, bosinė gitara.

Patirtis: Pirmą kartą paėmiau klasikinę gitarą į rankas 9 metų. Praėjus keliems metams pradėjau groti su mokyklos orkestru. Dabar groju įvairius muzikos žanrus (džiazas, metalas, regis, alternatyvus rokas). Taip pat, studijuoju džiazo muziką, bosinės gitaros specialybę.

Apibūdink save: Esu linksmas, kūrybingas žmogus. Be galo myliu muziką ir noriu, parodyti kokia įvairi ir įdomi ji iš tikrųjų yra.

Skaityti daugiau..

MYKOLAS KAPČEGAŠEVAS

Instrumentai: Bosinė gitara, elektrinė, akustinė gitara, ukulelė.

Patirtis: Gitara groju nuo 7 metų. Jau nuo to laiko patirtis labai įvairi: nuo grojimo gatvėje iki didžiausių šalies scenų. Baigiau džiazo muzikos mokyklą, taip pat studijuoju bakalauro studijas bosinės gitaros specialybę.

Apibūdink save: Esu besišypsantis, atviras ir nuoširdus į pasaulį plačiomis akimis žvelgiantis žmogus. Nebijantis naujų iššūkių ir atsakingai juos priimantis. Gyvenu muzika ir myliu dalintis šiuo džiaugsmu su kitais.

Skaityti daugiau..

ARTŪRAS PLAČENIS

Instrumentai: Gitara, Bosinė gitara, DJ, muzikos produkcija.

Patirtis: Pirmą kartą, gitarą paėmiau į savo rankas būdamas 7-nerių. Grojau skirtingose grupėse. Baigiau muzikos technologijų bakalaurą. Studijavau Rytų Londono Universitete, studijų metu teko dirbti su atlikėjais kaip: „JoNava“, Cristian Perugino, Ezra Bruno bei t.t

Apibūdink save: Galėčiau pasakyti, jog esu “apsėstas“ muzikos. Muzika mane lydi nuo pat mažų dienų. Esu įsitikinęs, jog menas bei muzika gali vystyti asmenybę bei asmens žingeidumą. Taip pat, mėgstu mokyti bei perteikti savo turimas žinias kitiems, kadangi esu įsitikinęs, jog dalinimasis žiniomis yra tobulėjimas tiek ir mokytojui tiek ir mokiniui.

Skaityti daugiau..

MATAS LIGEIKA

Instrumentai: Elektrinė, akustinė, klasikinė gitara, ukulelė, vokalas.

Patirtis: Gitara groju nuo 4-tos klasės, vėliau ėjau į kelias muzikos studijas,o nuo 9-tos klasės baigiau gitaros specialybę Eduardo Balsio menų gimnazijoje.

Apibūdink save: Komunikabilus, pozityvus, atviras.

Skaityti daugiau..

ŠARŪNAS KUNIGIŠKIS

Instrumentai: Elektrinė, akustinė, bosinė gitara ir ukulelė

Patirtis: Groju gitara jau 11-a metų  Turiu patirties grojant grupėse.

Apibūdink save: Esu draugiškas, kantrus ir norintis padėti žmogus.

Skaityti daugiau..

LAURYNAS ŽIEDAS

Instrumentai: Vokalas ir gitara

Patirtis: Gitara ir vokalas– nuo 2016 m. Du metus mokiausi operinio vokalo, o jau keturis metus lavinu jazz, pop, rock stilius.

Apibūdink save: Mėgstu visas meno sritis, bet muzika mano gyvenimas, su manim lengva bendrauti ir esu visada linkęs spręsti problemas ir ieškoti kompromisų. Kūrybinė laisvė man prioritetas. 

Skaityti daugiau..