GITAROS PAMOKOS VILNIUJE | KAUNE | KLAIPĖDOJE

Mūsų individualios gitaros pamokos yra tikrai šaunios, nes visiškai prisitaikome prie tavo norų ir sumanymų. Nieko nereikia stebėtis — jei esi naujokas ar patyręs rokeris, mes stovime pasiruošę tave įkvepti ir išugdyti tavo gitaros talentą, lygiai taip, kaip ir mūsų meilę muzikai. Kas tau patinka — bosinė gitara, elektroninė ar akustinė — tai viskas priklauso nuo tavęs.

Kas čia ypatingo:

  • Grok, ką nori: Groti ar mokytis — tai visiškai tavo laisvė. Jei nori išmokti vieną konkrečią dainą ar sukti tam tikra gitaros techniką — čia viskas gali būti pagal tavo planą.
  • Amžiaus ir įgūdžių lygio apribojimų nėra: Ar tau 7 metai, ar jau senas meistras — mūsų dėmesys tau garantuotas. Mokytojai laukia pasakiškų pradžių ir moko tave pasiekti naujų aukštumų.
  • Kūrybingumas ir improvizacija: Jei tu jautiesi įkvėptas kurti ar nori patobulinti improvizacijos įgūdžius — mes pradėsime nuo įdomių ir iššūkį keliančių užsiėmimų.

Mūsų tikslas — padėti tau įsijausti į gitaros pasaulį taip, kaip tai tinka tavo norams ir svajonėms. Mes čia tam, kad tau padėtume muzikos kelionėje ir kartu atrastume visą muzikos pasaulio grožį ir galimybes. Jei jautiesi pasiryžęs, užsiregistruok šiandien ir pradėkime šią nuostabią kelionę kartu!

Ir dar — norint paskatinti tave inicijuoti šią muzikinę kelionę, pirmoji pamoka yra DOVANŲ! Taigi, tai puiki galimybė pamėginti be jokių įsipareigojimų. Laukiame su nekantrumu tave pamatyti!