Gitaros pamokos Vilniuje – Kęstutis Vaitkevičius

Vardas Pavardė: Kęstutis Vaitkevičius

  • Instrumentai: Elektrinė gitara, akustinė gitara, bosinė gitara.
  • Patirtis: Pagrindinė mano gyvenimo veikla yra grojimas ir kūryba. Profesionaliai muzika užsiimu 7 metus. Per šį laikotarpį teko groti įvairiose Lietuvos scenose, arenose, festivaliuose. Pastaruoju metu daugiau laiko skiriu muzikos kūrimui. Dirbu ties atlikėjų autorine kūryba, bei kuriu muzikos takelius vaizdinei medžiagai bei spektakliams. Esu įkūręs savo garso įrašų ir leidybos studiją “Garso kultūra”.
  • Apibūdink save: Gyvenime visada stengiuosi mokytis ir įgyvendinus iškeltus tikslus, tuoj pat susikurti naujų iššūkių. Manau, kad nuolatinis mokymasis padeda geriau pažinti tiek save, tiek savo aplinką, taip pat tai padeda nuolatos būt geresne savo versija.

1. Papasakok, kaip ir kada tu supratai, jog esi linkęs į muziką?

Domėtis muzika pradėjau būdamas 13 metų. Įkvėptas grupės System of a Down įsigyjau pirmąją savo gitarą. Mokyklos laikais turėjome subūrę grupę su kuria tiesiog kartu grodavome ir smagiai leisdavome laiką. Vėliau bestudijuodamas Vilniuje supratau, kad noriu į muziką žiūrėti profesionaliai ir tuo užsiimti kiekvieną dieną. Nuo to laiko muzika yra mano pagrindinis gyvenimo užsiėmimas ir siekiujoje nuolatos tobulėti.

2. Ar tėvai palaikė tavo pasirinkimą, ar teko susidurti su sunkumais einant link savo svajonės?

Kuomet supratau, kad noriu groti gitara, mano mama palaikė šią idėją ir padėjo įsigyti man pirmąją gitarą. Pradžia visada būna sunki, tad teko susidurti su nemažai abejonių iš aplinkinių žmonių. Tačiau lengva su tom abejonėm ir spaudimu susitvarkyti, kai tiesiog darai tai kas tau patinka.

3. Kokiam muzikos žanrui tu teiki pirmenybę?

Gyvenime pirmenybę teikiu gyvai atliekamai muzikai. Mane žavi, kai žmonės grodami kartu gyvai geba dalintis energija scenoje ar įrašų metu. Tačiau mėgiamiausi muzikos stiliai yra alternative rock, funk, triphop ir elektronika.

4. Kaip tu matai savo ateitį susijusią su muziką? Ar nori išmokti kažko naujo, galbūt turi naujų įdėjų?

Gyvenime muziką matau kaip neatsiejamą savo dalį. Joje neapsistoju vien ties grojimu. Pastaruosius metus intensyviai dirbu tiek su asmeninę kūrybą, tiek bendradarbiaudamas su kitais atlikėjais. Ateityje svajoju parašyti muzikos takelį pilnametražiui filmui.

5. Ką tu patartum žmogui, kuris norėtų išbandyti save muzikos sferoje, tačiau dar nėra apsisprendęs. Kaip reikia paskatinti išbandyti save ir padėti atsiskleisti savo norui?

Reikia tiesiog daryti ir nebijoti klysti. Jei noras tikrai nuoširdus, anksčiau ar vėliau gyvenimas pradės dėliotis taip, kaip sieki ir svajoji.