Gitaros pamokos Vilniuje – Nerijus Sadauskas

Vardas Pavardė: Nerijus Sadauskas

  • Instrumentai: Akustinė / Klasikinė gitara
  • Patirtis: nuo 16 metų muzikuoju ( jau 26metus)
  • Apibūdink save: Esu Nerijus, mano labai didelę gyvenimo dalį užima muzika: chorai, autoriniai kūrybiniai projektai, dainavimas bei grojimas gitara. Esu atviras, lengvai bendraujantis, kantrus su kitais ir ryžtingas savo siekiuose, šiek tiek idealistas, todėl stengsiuosi į visus žiūrėti pozityviai.

1. Papasakok, kaip ir kada tu supratai, jog esi linkęs į muziką?

Kai buvau maždaug 10-ties metų, pirmiausia mama užrašė mane į akordeono pamokas, po 3-jų metų patraukė sportas, kol 16-kos pamilau gitaros instrumentą, pusmetį mokiausi pas Jurgį Rimkevičių groti klasikine gitara, o visą likusį laiką esu savamokslis. Visada turėjau gerą klausą. O pamažu pradėjau kurti ir pats.

2. Ar tėvai palaikė tavo pasirinkimą, ar teko susidurti su sunkumais einant link savo svajonės?

Inicijavo bet per daug neskatino, bet dėkingas kad atvedė į muzikinę terpę. Nebuvo lengva, bet niekad nesigailiu su muzika praleisto laiko.

3. Kokiam muzikos žanrui tu teiki pirmenybę?

Kas liečia gitaros pamokas, pirmenybę teikiu šiems žanrams: dainuojamoji poezija, rock, pop, jazz. O muzika kurios daugiausia klausau, jei labai konkrečiai:ekspresyvus, šiek tiek padžiazintas lyrinis rokas.

4. Kaip tu matai savo ateitį susijusią su muziką? Ar nori išmokti kažko naujo, galbūt turi naujų idėjų?

Mano ateitis prasideda dabartyje.

Architekto profesiją iškeičiau į muziką: šiuo metu dainuoju valstybiniame chore „Vilnius“, gospel chore „Vilnius Voices“, turėjau ar turiu autorinių muzikinių projektų su kitais grupės nariais, kuriu dainas, kuriu kompozijas klasikinei ir akustinei gitarai,bei pradedu darbą Fasoul, kaip pradedančiųjų gitaros mokytojas,norintiems,kartu išmokysiu ir dainavimo subtilybių.

5. Ką tu patartum žmogui, kuris norėtų išbandyti save muzikos sferoje, tačiau dar nėra apsisprendęs. Kaip reikia paskatinti išbandyti save ir padėti atsiskleisti savo norui?

Visų pirma nebijoti išbandyti save, nebijoti klysti, su mokytojo pagalba rasti savo stipriąsias puses, jas vystyti ir į viską žiūrėti kaip į nuotykį, nes niekada nežinai kur tavo galimybės gali tave nuvesti.

Mokėdamas groti ir dainuoti, sulauksi malonaus dėmesio, taigi tai padeda stiprinti pasitikėjimą savimi. Galiausiai muzika pati savaime yra užburianti, įtraukianti veikla sau pačiam ar su bendraminčiais.