Muzikos pamokos vaikams Klaipėda – Šarūnė Kepenytė

Vardas Pavardė: Šarūnė Kepenytė

  • Instrumentai: Pianinas, saksofonas, gitara, vokalas
  • Patirtis: Nuo mažens grojau pianinu bei saksofonu, kitaip tariant, 9 metelius gyvenau su klasika, 2 metus turėjau savo grupę, taip pat buvau dar poros Neo-folk grupių narė
  • Apibūdink save: Kūrybiška, aktyvi, spontaniška asmenybė, mėgstanti motyvuoti žmones, organizuoti renginius ir… SVAJOTI! Be to dar turiu visišką silpnybę tatuiruotėms

1. Papasakok, kaip ir kada tu supratai, jog esi linkęs į muziką?

Dar darželyje, atėjus mano pirmajai muzikos mokytojai, taip pat ir “Kuršiukuose” (tuo metu gyvavusiam folkloriniam ansambliui). Vėliau, įstojus į Eduardo Balsio menų gimnaziją atsivėrė visi keliai į muzikos pažinimo pasaulį, keliavau per natų laukus ir trypiau ritmo kelius vedama nuostabiausių mokytojų.

2. Ar tėvai palaikė tavo pasirinkimą, ar teko susidurti su sunkumais einant link savo svajonės?

Visada turėjau patį geriausią palaikymą, tiesa ir vienos svajonės man niekada neužtekdavo, bet visas mano idėjas, ar tai būtų grojimas kokiu nors instrumentu, ar kokio būrelio lankymas ar net tatuiruotė, mano šeima visada palaikydavo. Tiesa, negaliu sakyti, kad svajonė jau pasiekta, ji dar manau tolokai, o iki to laiko kol ją pasieksiu gal dar ir pasikeis.

3. Kokiam muzikos žanrui tu teiki pirmenybę?

Sunkesniajai muzikai.

4. Kaip tu matai savo ateitį susijusią su muziką? Ar nori išmokti kažko naujo, galbūt turi naujų įdėjų?

Mano galvoje visada pinasi daugybė įvairiausių idėjų, visada noriu kažką naujo išmokti, išbandyti ir, galbūt, pritaikyti savo veikloje. Turiu be galo daug ambicijų, tik kartais joms pritrūksta drąsos.

5. Ką tu patartum žmogui, kuris norėtų išbandyti save muzikos sferoje, tačiau dar nėra apsisprendęs. Kaip reikia paskatinti išbandyti save ir padėti atsiskleisti savo norui?

Niekada nebijok pradėti ir pabandyti, niekada nežinai – gal tai tavo „arkliukas“, o nebapandęs gailėsiesi, kad niekad to nepadarei. O jei ir nepasiseks (kas mažai tikėtina, juk muzika toks platus dalykas!), nenukabink nosies, atrasi tai, kas tave “veža.”