Pianino pamokos Kaune

DARIUS KUDIRKA

Instrumentai: Fortepijonas, klavesinas, vargonai.

Patirtis: Groti fortepijonu pradėjau nuo 5 metų, mokiausi Kauno Juozo Naujalio vidurinėje meno mokykloje (dab. Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija), studijavau Lietuvos Muzikos akademijoje fortepijono specialybę doc. J. Bialobžeskio klasėje. Studijų metu papildomai lankiau kompozicijos, klavesino bei vargonų klases. Įgijau pianisto- solisto, pedagogo, koncertmeisterio bei kamerinio ansamblio artisto kvalifikacijas, muzikos magistro laipsnį.

Apibūdink save: Esu pianistas, vargonininkas, fortepijono mokytojas, vyr. koncertmeisteris.

Skaityti daugiau..

URTĖ DOVYDAITYTĖ

Instrumentai: Pianinas.

Patirtis: Groju pianinu jau 15-ika metų. Savo muzikinį kelią pradėjau Kauno I-oje muzikos mokykloje, vėliau mokiausi Kauno J. Gruodžio konservatorijoje ir baigiau bakalauro studijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje.

Apibūdink save: Gyventi be muzikos, iš tiesų, man būtų sunku. Pamenu, kaip nuo mažų dienų dainuodavau artimiesiems visas girdėtas įmanomas dainas, o pirmą kartą išgirdus pianino garsus supratau, kad su šiuo instrumentu bendrausime dar ilgai. Ir ilgainiui supratau, jog muzika nėra tik garsas. Muzika – tai išsilaisvinimas nuo rutinos, naujo, besikeičiančio, savito pasaulio kūrimas, kuris priklauso tik Tau pačiam. Todėl vedama noro padėti patirti šį jautrų, individualų pasaulį, pasirinkau mokyti.

Skaityti daugiau..

VYTAUTĖ TAMUTYTĖ

Instrumentai: Vokalas, pianinas.

Patirtis: Mokausi vokalo paslapčių nuo 13 metų. Dalyvavau respublikiniuose ir tarptautiniuose vokalo konkursuose, televizijos projektuose. Dabar pati rašau ir leidžiu savo kūrybos dainas. VDU muzikos akademijoje toliau mokausi vokalo specialybės.

Apibūdink save: Esu atlikėja, dainų autorė ir vokalistė. Mano vardas sako, jog aš išvydau tautą, bet dabar labiausiai trokštu, jog toji tauta mane išvystų ir mokytojo amplua! Man jau visi 20! Dvidešimt metų pilnų metamorfozių, savęs paieškų, bet džiugiausia, kad gal dar ir ne visai Kolumbo, bet jau ir atradimų! Prakaitą vaikystėje palašinus baleto salėje, šiek tiek netikėtai pasukau muzikos keliu. Prieš mokyklos pasirodymą klasėje susirgo dainuoti turėjęs mokinys, o labai pareigingai seniūnaitei juk teko gelbėti. Ir taip, pasirodo, išgelbėjau pati save – atradau muzikos kelią! Taip ir prasidėjo pamokos, repeticijos, konkursai ir tas džiaugsmas, jog pagaliau jaučiuosi savo rogėse. Nors sniego, per kurį noriu perbristi, nusimato dar daug!

Skaityti daugiau..

NAGLIS BAGDONAS

Instrumentai: Akustinė gitara, elektrinė gitara, pianinas.

Patirtis: Prieš 8 metus supratau, kad gitara, tiek elektrinė, tiek akustinė yra man artimas instrumentas, todėl jos subtilybių mokiausi tiek privačiai, tiek svarankiškai.

Apibūdink save: Ryšį su muzika pastebėjau dar budamas darželyje. Ilgą laiką nesupratau, kad noras niūniuoti, mušti ritmą, visada reiškė norą kažkokiu būdu užsiimti muzika. Todėl budamas 14 metų atradau, kad gitaros pagalba galiu savo muzikalumą įgarsinti. Daug metų tai darant nusprendžiau tas žinias perduoti kitiems.

Skaityti daugiau..

NEDAS STASAITIS

Instrumentai: Pianinas, gitara, būgnai.

Patirtis: Pianino klavišų stiprumą tikrinu apie 7 metus, gitaros stygų tvarumą apie 3 metus, būgnus lazdelėmis skriaudžiu apie metus.

Apibūdink save: Jack of all trades, master of none. Savo gyvenimą su muzika sieti pradėjau anksti, jos teikiamas galimybes supratau baigęs muzikos mokyklą. Mokydamas noriu suteikti žmonėms tinkamą kryptį muzikoje.

Skaityti daugiau..