Pianino pamokos Klaipėda – Paulius Mikuckis

Vardas Pavardė: Paulius Mikuckis

  • Instrumentai: Pianinas, gitara
  • Patirtis: Dalyvavimas pianistų konkursuose, akomponavimas dainų dainelėje, muzikos mokyklos baigimas, 8 metai grojmas pianinu.
  • Apibūdink save: Esu užsispyręs, nepasiduodantis. Visada viską atlieku laiku, trykštu užsidegimu ir meile muzikai.

1. Papasakok, kaip ir kada tu supratai, jog esi linkęs į muziką?

Mano muzikos mokytoja klasėje pastebėjo, kad turiu talentą bei didelį norą muzikuoti, todėl ji mane pastūmėjo šia kryptimi. Dėka jos baigiau muzikos  mokyklą, ir jei ne jos raginimas nebūčiau kur esu dabar.

2. Ar tėvai palaikė tavo pasirinkimą, ar teko susidurti su sunkumais einant link savo svajonės?

Tėvai mane palaikė nuo pat pradžių ir palaiko iki šiol. Esu jiems be galo dėkingas nes jei ne jų palaikymas, greičiausiai būčiau pasukęs  kita kryptimi. Tiesa, buvo visko, buvo akimirkų kai norėjau viską  mesti, tačiau džiaugiuosi to nepadaręs, nes tai būtų didžiausia mano gyvenimo klaida.  Noras nenuvilti tėvų skatino mane mokytis. Kaip yra sakoma ,,mokslo šaknys  karčios, o vaisiai saldūs“.

3. Kokiam muzikos žanrui tu teiki pirmenybę?

Neišskiriu būtent vieno pagrindinio  žanro. Tiek pop, tiek rokas, tiek klasika, įvairūs  ir skirtingi žanrai sukelia vis kitokius  jausmus. Visai nesvarbu kokio pobūdžio tai muzika, jai atiduodu save 100 procentų.

4. Kaip tu matai savo ateitį susijusią su muziką? Ar nori išmokti kažko naujo, galbūt turi naujų įdėjų?

Ateityje save matau dirbant pedagogu arba atidarant savo įrašų studiją. Svajoju drąsiai ir šito siekiu. Taip pat, regiu save nuolatos dalyvaujant  įvairiuose renginiuose, juos organizuojant, lavinant savo muzikos  žinias  ir jas perduodant kitiems.

5. Ką tu patartum žmogui, kuris norėtų išbandyti save muzikos sferoje, tačiau dar nėra apsisprendęs. Kaip reikia paskatinti išbandyti save ir padėti atsiskleisti savo norui?

Muzika tai paslėptas grožis į kurį reikia įsiklausyti. Tai toks dalykas, kuris padeda  tiek atsipalaiduoti, tiek susikaupti, išlaisvinti emocijas  bei išgyventi naujus  jausmus. Svarbiausia save skatinti ir tikėti savimi, išmėginti ir galbūt muzika, kad ir kokia ji būtų, bus tavo pašaukimas.