Pianino pamokos Vilniuje – Mindaugas Pundzius

Vardas Pavardė: Mindaugas Pundzius

  • Instrumentai: Pianinas
  • Patirtis: Nuo 2014 metų 4 metus mokiausi pop/džiazinio vokalo Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijoje, tačiau mokslų pabaigoje mane sužavėjo pianinas, todėl toliau studijas tęsiu Vilniaus Kolegijoje mokydamasis fortepijono specialybę.
  • Apibūdink save: Manau esu šiek tiek darboholikas, dažniau mėgstu turėti mažiau laisvo laiko, kadangi kuo mažiau turiu laiko, tuo produktyvesnis esu. Taip pat nuo 2019 metų dirbu Vilniaus Kolegijoje koncertmeisteriu ir šiais metais įgysiu Vilniaus kolegijos bakalaurą.

1. Papasakok, kaip ir kada tu supratai, jog esi linkęs į muziką?

Muzika domiuosi maždaug nuo 3 klasės, tačiau tikrai atidžiau gilintis į muziką pradėjau būdamas 14 metų, kai išvykau mokytis į Klaipėdą.

2. Ar tėvai palaikė tavo pasirinkimą, ar teko susidurti su sunkumais einant link savo svajonės?

Labai esu dėkingas savo tėvams, kad palaikė tokį mano sprendimą sieti savo ateitį su muzika… Vienas sunkiausių momentų buvo baigiant mokslus Klaipėdoje, teko pasirinkti kokią turėsiu savo ateitį, ar vokalisto, ar pianisto. P.S. Labai esu patenkintas savo sprendimu sieti ateitį su pianinu.

3. Kokiam muzikos žanrui tu teiki pirmenybę?

Mokausi džiazo, tai šiuo metu šiam žanrui teikiu pirmenybę, tačiau domiuosi ir visais kitais žanrais, neskirstau žanrų kuris yra geras, o kuris blogas, visi žanrai turi savo klausytojus.

4. Kaip tu matai savo ateitį susijusią su muziką? Ar nori išmokti kažko naujo, galbūt turi naujų idėjų?

Noriu toliau studijuoti magistro studijas, dirbti, mokytojauti, groti kartu su grupėmis. O dėl noro išmokti kažko naujo, aš kiekvieną dieną stengiuosi išmokti kažko naujo, kadangi nemėgstu rutinos.

5. Ką tu patartum žmogui, kuris norėtų išbandyti save muzikos sferoje, tačiau dar nėra apsisprendęs. Kaip reikia paskatinti išbandyti save ir padėti atsiskleisti savo norui?

Tiesiog imti ir pabandyti, apie tai nereikia daug galvoti, žmonės greit pajaučia ar jiems grojimas, muzikos mokymasis teikia džiaugsmą ar atvirkščiai.