Ukulelės pamokos Vilniuje

ARTŪRAS PLAČENIS

Instrumentai: Gitara, Bosinė gitara, DJ, muzikos produkcija.

Patirtis: Pirmą kartą, gitarą paėmiau į savo rankas būdamas 7-nerių. Tai buvo sovietinė, klasikinė gitara, kuri priklausė mano tėčiui. Šis styginis instrumentas itin sužavėjo mane, tad mano kelionė į muzikos pasaulį prasidėjo būtent čia. Laikui bėgant, pradėjau groti ir elektrine gitara (nuo 2010-ųjų) bei grojau skirtingose grupėse, kaip „The Icarus“ bei „Except Phoenix“. Kiek vėliau pasinėriau į muzikos produkcijos bei įrašinėjimo pasaulį bei 2019 metais baigiau muzikos technologijų bakalaurą. Studijavau Londone, Rytų Londono Universitete, studijų metu teko prodiusuoti bei dirbti su atlikėjais kaip: „JoNava“, Cristian Perugino, Ezra Bruno bei t.t

Apibūdink save: Galėčiau pasakyti, jog esu “apsėstas“ muzikos. Bei garsų. Muzika mane lydi nuo pat mažų dienų. Esu įsitikinęs, jog menas bei muzika gali vystyti asmenybę bei asmens žingeidumą. Taip pat, mėgstu mokyti bei perteikti savo turimas žinias kitiems, kadangi esu įsitikinęs, jog dalinimasis žiniomis yra ne tik smagi veikla, tačiau ir tobulėjimas tiek ir mokytojui tiek ir mokiniui.

Skaityti daugiau..

ARMINAS GRIESIUS

Instrumentai: Elektrinė gitara, akustinė gitara, bosinė gitara.

Patirtis: Gitara groju 11 metų, per šį laikotarpį kūriau muziką su keliomis grupėmis, grojau muzikinėse roko operose, miuzikluose bei televizijos projektuose.

Apibūdink save: Nors gitara groju dar mažiau, negu pusę savo gyvenimo, muzika mane lydi jau nuo pat mažų dienų. Visada buvau atviras pokyčiams, tad pradėjęs muzikos mokyklą akordeonu ir ją užbaigęs saksofonu pagaliau atradau gitarą. Manau, kad neegzistuoja toks dalykas, kaip “per vėlu”. Tad net ir pasukęs į kitą pusę nuo meno, pamažu pradėjau suprasti, kad be jo aš savo ateities sieti nenoriu, mečiau “Planą B” ir vėl grįžau prie “Plano A” ir šiuo metu studijuoju Muzikinį Teatrą Vilniaus Kolegijoje.

Skaityti daugiau..