VOKALO PAMOKOS KLAIPĖDA – GRETA DULKYTĖ

Vardas Pavardė: Greta Dulkytė

  • Instrumentai: vokalas, fortepijonas
  • Patirtis: įvairių tarptautinių, respublikinių konkursų laureatė. Ne kartą koncertavo vienoje scenoje su įvairiausiomis Lietuvos pop ir klasikos žvaigždėmis , kaip Rosita Čivilytė, Vytautas Juozapaitis ir kt. 
  • Apibūdink save: komunikabili, didelė svajoklė, nuoširdi bei supratinga. 

1. Papasakok, kaip ir kada tu supratai, jog esi linkusi į muziką?

Viskas prasidėjo tada, kai būdama 3 metukų susitikau pirmają savo vokalo mokytoją. Tai buvo žmogus, kuris padėjo suprasti ko noriu ir ko man reikia būnant tokiai jaunai: dalyvavimas “Dainų dainelėje”, koncertai su vaikų POP chorais – tai buvo variklis eiti, kuo toliau ir nesustoti – ir štai kur esu dabar.

2. Ar tėvai palaikė tavo pasirinkimą, ar teko susidurti su sunkumais einant link savo svajonės?

Su sunkumais be abejo teko susidurti. Niekada nebuvau standartinė dainininkė, kuri įtiktų daugeliui. Išskirtinumas – mano bruožas. Mano tėveliai be galo mane palaiko. Jeigu ne jie, 15 metų būdama nebūčiau išvažiavusi viena mokytis toli nuo jų, iki šiol man svarbus jų palaikymas šiame kelyje.

3. Kokiam muzikos žanrui tu teiki pirmenybę?

Nors pati dainuoju klasiką, man visada prie širdies buvo POP, R&B, soul  muzikos žanrai. 

4. Kaip tu matai savo ateitį susijusią su muziką? Ar nori išmokti kažko naujo, galbūt turi naujų idėjų?

Matau save mokytojaujant, padedant jaunimui siekti savų svajonių, būti tokia pat, kaip ir mano pirmoji vokalo mokytoja. Taip pat norisi koncertuoti pačiai, susipažinti su vis dar neatrasta operinio dainavimo virtuve. 

5. Ką tu patartum žmogui, kuris norėtų išbandyti save muzikos sferoje, tačiau dar nėra apsisprendęs. Kaip reikia paskatinti išbandyti save ir padėti atsiskleisti savo norui?

Žmogau, kreipiuosi į tave. Gyvenimas tikrai nėra ilgas svarstyti. Jame reikia daryti. Svarbu nebijoti, išdrįsti, atsikelti ir daryti. Nepavyksta? Bandyk dar kartą. Ir taip, kol pavyks. Nepaleisk savo širdyje ugnies ir noro. Nes tai veda tave ten, kur tau ir reikia būti. Mažiau klausimų – daugiau atsakymų.