Vokalo pamokos Klaipėda – Ieva Abrosimova – Maščinskė

Vardas Pavardė: Ieva Abrosimova – Maščinskė

  • Instrumentai: vokalas, fortepijonas.
  • Patirtis: įvairių respublikinių bei tarptautinių konkursų laureatė (“Baltic voices”, “Pavasario fiesta” ir kt.), labdaringų koncertų organizatorė,  2017 m. dalyvavo “X faktoriuje”.
  • Apibudink save: nuoširdi, darbšti, punktuali, komunikabili.

1. Papasakok, kaip ir kada tu supratai, jog esi linkęs į muziką?

Manau, jog pasąmoningai ryšį su muzika jaučiau jau nuo mažens, nes aktyviai dalyvaudavau visose veiklose, kuriose daugiau ar mažiau skambėjo muzika. Vėliau, maždaug 8 metų, atradau muzikinius kanalus (MTV, Vh1 ir kt.), kur labiau susipažinau su skirtingais žanrais bei atlikėjais. Kad noriu dainuoti supratau 11-12 metų. Nuėjau pas tuometinę muzikos mokytoją, tačiau išgirdau frazę “tu neturi nei balso, nei klausos”. Buvau užsispyrusi, tad tiesiog susiradau erdvę, kur galėčiau dainuoti… ir niekada nesustojau.

2. Ar tėvai palaikė tavo pasirinkimą, ar teko susidurti su sunkumais einant link savo svajonės? 

Niekada nejaučiau spaudimo dėl savo pasirinkimo. Mama kaip tik skatino dainuoti ir tobulėti bei džiaugėsi, kad atradau save.

3. Kokiam muzikos žanrui tu teiki pirmenybę? 

Nors ir mokiausi džiazo muzikos bei improvizacijos, tačiau labiau jaučiuosi savimi dainuodama soul, R&B, funk muziką.

4. Kaip tu matai savo ateitį susijusią su muzika? ar nori išmokti kažko naujo, galbūt turi naujų idėjų?

Šiuo metu daugiau laiko norėčiau skirti mokytojavimui, o ne atlikėjos karjerai. Ateityje svajoju suburti savo grupę, kuri nebijotų eksperimentuoti bei kurti.

5. Ką tu patartum žmogui, kuris norėtų išbandyti save muzikos sferoje, tačiau dar nėra apsisprendęs. Kaip reikia paskatinti išbandyti save ir padėti atsiskleisti savo norui? 

Manau, kad jeigu tik yra noras ir galimybė išbandyti kažką naujo, reikia eiti ir bandyti, net jeigu kalbame ne apie muziką. Labai svarbu suprasti, jog dėl to, kad kažkas nepavyko tobulai, tinkami žmonės nesmerks ir visada padės bei nukreips reikiamu keliu.