Vokalo pamokos Klaipėda – Neilita Budnikaitė

Vardas Pavardė: Neilita Budnikaitė

  • Instrumentai: Vokalas
  • Patirtis: muzikoje laviruoju jau nuo vaikystės, dar nuo tada, kai net nesuvokiau, kas čia per dalykas ir kad ji man tokia svarbi gyvenime.
  • Apibūdink save: esu komunikabili, atsakinga, stengiuosi greitai spręsti problemas bei esu visuomet pasiruošusi priimti ir padėti įgyvendinti pačias įdomiausias idėjas.

1. Papasakok, kaip ir kada tu supratai, jog esi linkęs į muziką?

Kad muzika yra man kaip „antri namai“ ir ramybės šaltinis, suvokiau ne iš karto. Aš, kaip ir mes kiekvienas vaikystėje, svajojau tapti gydytoja, kosmonaute ir mokytoja. Bet svajonė tapti mokytoja niekur nedingo, kaip ir nedingo noras dainuoti. Su draugėmis dainuodavome visur, kieme, kaimynams rengdavome pasirodymų šou, kol galiausiai mus pastebėjo mokyklos muzikos mokytojas ir pakvietė ateiti pabandyti pas jį padainuoti ir šio dalyko mokytis. Ir su kiekvienais metais meile ir noras dainuoti niekur nedingo, jis vien tik augo. Kad esu linkusi į muziką, suvokiau tik laikui bėgant, savęs pažinimo ir tobulinimo kelyje.

2. Ar tėvai palaikė tavo pasirinkimą, ar teko susidurti su sunkumais einant link savo svajonės?

Mano tėvai mane palaiko, jie žino, kad esu užsispyrusi ir savo užbrėžto tikslo visad siekiu.

3. Kokiam muzikos žanrui tu teiki pirmenybę?

Labiausiai mane atpalaiduoja džiazas ir klasikinė muzika, bet dainavime aš pirmiausia skiriu dėmesį popmuzikai.

4. Kaip tu matai savo ateitį susijusią su muziką? Ar nori išmokti kažko naujo, galbūt turi naujų idėjų?

Manau, kad ateityje muzikos mano gyvenime bus vis daugiau ir save tobulindama, galėsiu tobulinti ir kitus. Norėčiau išmokti groti pianinu ir būgnais, man tai būtų puiki nauja patirtis.

5. Ką tu patartum žmogui, kuris norėtų išbandyti save muzikos sferoje, tačiau dar nėra apsisprendęs. Kaip reikia paskatinti išbandyti save ir padėti atsiskleisti savo norui?

Pirmiausia patarimas būtų toks – palikti visas savo baimes už durų. Kadangi mūsų studijoje pirma pamoka yra nemokama, siūlyčiau jam ją išbandyti ir kartu su mokytoju nuspręsti, ką toliau daryti. Manau, kad svarbiausia yra išbandyti save ir stengtis siekti savo svajonių, juk gyvename tik kartą.