Vokalo pamokos Klaipėda – Viktor Kulakov

Vardas Pavardė: Viktor Kulakov

  • Instrumentai: Vokalas, gitara, ukulele, fortepijonas
  • Patirtis: 2017 metų nacionalinio Lietuvos talentų konkurso finalistas, dalyvavo įvariausiuose koncertuose ir festivaliuose su grupėmis ir solo, dirba privačiuose renginiuose kaip dj/vokalistas. Praėjęs daug vokalinių mokyklų.
  • Apibūdink save: Kiekvieną minutę gyvenimo norėčiau išgyventi kuo pilniau, o muzika man padeda tai įgyvendinti.

1. Papasakok, kaip ir kada tu supratai, jog esi linkęs į muziką?

Kažkada, kai mokinausi antroje klasėje tėvai mane atidavė į muzikos mokyklą, tris pirmuosius metus (iš septynių) buvau visai sužavėtas, bet paskui kai pradėjo ryškėti mano individualus muzikinis skonis ir mūsų keliai beveik išsiskyrė. Šiaip ar taip užbaigiau tai ką pradėjau, bet atsirado neapykanta muzikai, kuri pasireiškė dvejais metais visiškos tylos. Vis dėlto, po tokios pertraukos supratau, kad gyventi be muzikos negaliu. Tačiau norėjosi viską daryti kitokioje formoje, laisvesnėje, nes mokykloje buvo daug visokiausių ribų ir taisyklių. Pradėjau nuo grojimo klavišais grupėje, paskui savarankiškai išsimokiau groti gitara, bet visada troškau daugiau ir supratau, kad noriu išbandyti savo jėgas dainuojant.

2. Ar tėvai palaikė tavo pasirinkimą, ar teko susidurti su sunkumais einant link savo svajonės?

Tevai mane palaikė ir šiaip niekad nevertė daryti to, ko pats nenorėčiau, tačiau nors ir pasirinkau nekūrybinę profesiją, muzika visada dominavo mano gyvenime. Ieškojau savęs ir savo svajonės plaukiodamas jūroje ir pagaliau atradau save Fasoul šeimoje.

3. Kokiam muzikos žanrui tu teiki pirmenybę?

Sunku pasakyti ir išsirinkti kažkokį tai vieną žanrą. Nes man yra geriausia ir maloniausia kai žanrai yra harmoniškai sujungti. O dar daug priklauso nuo vidinių išgyvenimų ir net nuo oro sąlygų arba metų laikų. Taigi nestatau čia ribų, stengiuos adaptuotis prie savo nusiteikimo čia ir dabar.

4. Kaip tu matai savo ateitį susijusią su muziką? Ar nori išmokti kažko naujo, galbūt turi naujų įdėjų?

Norėčiau pagyventi muzikos pasaulyje kaip pastovi jos dalis, o ne kaip plaukiojantis laivelis. Tai pirmiausia norėčiau ir toliau tobulėti kartu su savo mokiniais, dalyvauti projektuose, renginiuose ir įtvirtinti savo muzikinį inkarą.

5. Ką tu patartum žmogui, kuris norėtų išbandyti save muzikos sferoje, tačiau dar nėra apsisprendęs. Kaip reikia paskatinti išbandyti save ir padėti atsiskleisti savo norui?

Aš sakyčiau, kad nepabandžius niekada nesužinosi, o paskui gali gailėtis.