Vokalo pamokos Vilniuje – Magdalena Baltokaitė

Vardas Pavardė: Magdalena Baltokaitė

  • Instrumentai: Vokalas, pianinas, ukulėlė, įvairūs ritminiai instrumentai
  • Patirtis: Dainavau nuo vaikystės, profesionaliai muzikos pradėjau mokytis J. Karoso muzikos mokykloje, fortepijono klasėje, vėliau įstojau į S. Šimkaus konservatoriją, jazz vokalo klasę. Danijoje metus mokiausi alternatyvios pedagogikos“DNS International Teacher Training College” ir tuo pat metu dirbau muzikos mokytoja; pusmetį studijavau Italijoje, Saint Louis College of music, jazz vokalo klasėje. Dabar studijuoju Muzikinį Teatrą ViKo. Dalyvavau daugelyje vokalo meistriškumo kursų. Taip pat užsiimu kūryba, dalyvauju įvairiuose muzikiniuose projektuose.
  • Apibūdink save: Visada norinti išmokti kažką naujo, kūrybinga, atvira naujoms idėjoms ir ieškanti būdų jas įgyvendinti.

1. Papasakok, kaip ir kada tu supratai, jog esi linkęs į muziką?

Nuo kūdikystės tėvai dainuodavo liaudies dainas kaip lopšines, o vėliau dalyvavom Telebimbam konkurse. Labai smagu matyti save, 3-4 metų laikant mikrofoną ir dainuojant su mama ir tėčiu. Tai buvo mano pirmieji žingsniai muzikos pažinime. Vėliau rimtai supratau, kad muzika mano kelias, kai Danijoje studijavau alternatyvią pedagogiką, kuri neturėjo nieko bendro su muzika. Tuomet širdis tiesiog šaukė grįžti ir tęsti muzikinį kelią.

2. Ar tėvai palaikė tavo pasirinkimą, ar teko susidurti su sunkumais einant link savo svajonės?

Tėvai visada palaikė, kol kryptingai ėjau šiuo keliu, skatindavo nepamesti šio “amato”ir padėdavo praktikuotis. Sunkiausia einant šiuo keliu, tai balansuoti tarp smagiosios muzikos dalies, atlikimo ir mėgavimosi muzika, ir tarp kasdienės praktikos bei teorijos užsiėmimų.

3. Kokiam muzikos žanrui tu teiki pirmenybę?

Jazz/Pop, Alternative, Folk, Rock, Electronic music.

4. Kaip tu matai savo ateitį susijusią su muziką? Ar nori išmokti kažko naujo, galbūt turi naujų įdėjų?

Balsas ir muzika yra begaliniai! Tikiuos nauji sąskambiai lankys visą gyvenimą, o juos geriausia prisijaukinti kasdiene praktika ir meile muzikai. Ateityje noriu toliau tyrinėti balso galimybes, jo spalvas ir charakterį. O iš praktikos ir įdirbio gali gimti nuostabiausia muzika!

5. Ką tu patartum žmogui, kuris norėtų išbandyti save muzikos sferoje, tačiau dar nėra apsisprendęs. Kaip reikia paskatinti išbandyti save ir padėti atsiskleisti savo norui?

Jei turi mėgstamą dainą, kūrinį ar žanrą, tikrai gali išmokti jį atlikti! Žmogaus galimybės begalinės, o mėgavimasis muzika yra pirmas žingsnis link gilesnio jos pažinimo.