Vokalo pamokos Vilniuje – Roberta Račkauskaitė

Vardas Pavardė: Roberta Račkauskaitė

  • Instrumentai: Vokalas.
  • Patirtis: Nuo 2009 m. Šiaulių konservatorijoje mokiausi chorvedybos, nuo 2013 m. Vilniaus kolegijoje studijavau muzikinį teatrą, 2021 m. baigiau sceninio dainavmo magistro studijas Vytauto Didžiojo universitete .
  • Apibūdink save: Myliu gyvenimą, man svarbu tobulėti, esu pozityvus žmogus, man patinka bendrauti, domėtis apie žmogų, mėgstu juokauti, myliu gamtą, esu labai energinga, turiu daug patirties ir noriu ja dalintis.

1. Papasakok, kaip ir kada tu supratai, jog esi linkęs į muziką?

Kiek save atsimenu visada dainuodavau. Savo dainininkės “karjera” pradėjau daugiabučio laiptinėje, mano pirmos klausytojos buvo kaimynės močiutes, jos visada prašydavo kad padainuočiau. Mokykloje lankiau visus dainavimo burelius kokie tik buvo, ten buvau subūrus ir savo grupę. Po mokyklos lankykiau teatro būrelį, muzikos mokyklą, savaitgaliais dainuodavau bažnyčios chore. Aš labai greitai supratau,kad esu linkusi į muzika. Muzika yra mano dalis, be kurios gyvenimo aš neįsivaizduoju.

2. Ar tėvai palaikė tavo pasirinkimą, ar teko susidurti su sunkumais einant link savo svajonės?

Mama visuomet mane palaikė, nuo pat mažų dienų skatino dainuoti, ir visada labai manimi didžiavosi. Tėtis atvirkščiai, sakė kad blogiausia ka galiu padaryti, tai tapti muzikante, visada siūlė kad būčiau policininkė.

3. Kokiam muzikos žanrui tu teiki pirmenybę?

Miuziklui.

4. Kaip tu matai savo ateitį susijusią su muziką? Ar nori išmokti kažko naujo, galbūt turi naujų idėjų?

Aš visada bandau kažka naujo, keičiuosi ir savęs ieškau. Šiuo metu man maloniausia kurti ir atlikti savo muzika.

5. Ką tu patartum žmogui, kuris norėtų išbandyti save muzikos sferoje, tačiau dar nėra apsisprendęs. Kaip reikia paskatinti išbandyti save ir padėti atsiskleisti savo norui?

Jeigu jau kyla noras, bandyk, nieko nebijok! Geriau gailėtis kad padarei, negu nepadarei!