Vokalo pamokos Vilniuje

LUIZA STEPONAVIČIŪTĖ

Instrumentai: Vokalas, pianinas

Patirtis: Nuo 2011 metų muzikos mokykla“Lyra“, specialybė – pianinas. 2014-2017 metais muzikos mokykla „Liepaitės“, specialybė – chorinis dainavimas ir pianinas. 2018-2021 Muzikos universitetas BIMM London populiariosios muzikos atlikimas.

Apibūdink save: Man yra 22 metai, muzikuoti pradėjau nuo 9 metų. Per savo ilgą muzikinę kelionė prisiliečiau prie įvairių instrumentu bei žanrų. Mokiausi ir Lietuvoje ir užsienyje visko tarp klasikinės muzikos, roko, popso, džiazo ir gospelo. Gerų mokytojų dėka pavyko sukaupti didžiulį žinių paketą, kuris man leido atverti savo balso galimybes ir to mokyti kitus.

Skaityti daugiau..

AMANDA RADZEVIČIŪTĖ

Instrumentai: Vokalas, pianinas.

Patirtis: Nuo 5 metų dainavau tuo metu gyvavusiame Druskininkų vaikų pop-chore “LABAS”. Vėliau tiek mokykloje, tiek vėlesniame gyvenime nuolat lavinau vokalą ir pasirodžiau dainuodama šimtuose renginių ir koncertų. 2022 metais baigiau Muzikinio Teatro specialybės bakalauro studijas.

Apibūdink save: Esu labai jautri, poetiška ir laisva būtybė. Nuo mažens turiu potraukį ir natūralų gebėjimą imituoti įvairiausius žinomų atlikėjų balsus, tad dainavime esu “chameleonas”. Labiausiai mėgaujuosi dainuodama pop ir alternative žanrus, o klausausi visko iš eilės. Be muzikavimo mano asmeninės šventovės yra šokis, stilius ir komedija. Muzika gyvenu ir kvėpuoju – jaučiu, kad mano dovana yra ir mano pareiga šiame gyvenime.

Skaityti daugiau..

UGNĖ MIKALAJŪNAITĖ

Instrumentai: Vokalas, šiek tiek gitara ir pianinas.

Patirtis: Slapta dainavau viena namuose nuo 14 metų, 15 metų draugė mane ištraukė iš namų į studiją rusyje, o tada su grupe jau į sceną. 2019 metais baigiau muzikinio teatro bakalauro studijas.

Apibūdink save: Gimusi su menininkės gyslele savo gyvenimo negaliu įsivaizduoti be muzikos, šokio ir teatro. Vaidinu nuo mažumės, o muzikuoju nuo paauglystės. Vertybės: nuoširdumas, laisvė ir atsakomybė. Tarp ramių – ekscentriškiausia, tarp ekscentrikų – ramiausia. Nenustygstanti vietoje nuotykių ieškotoja bei gamtos mylėtoja. Chameleonė, kuri prisitaiko prie aplinkos „vaibo“.

Skaityti daugiau..

LAURYNAS ŽIEDAS

Instrumentai: Vokalas ir gitara

Patirtis: Gitara ir vokalas– nuo 2016 m. Du metus mokiausi operinio vokalo, o jau keturis metus lavinu jazz, pop, rock stilius.

Apibūdink save: Mėgstu visas meno sritis, bet muzika mano gyvenimas, su manim lengva bendrauti ir esu visada linkęs spręsti problemas ir ieškoti kompromisų. Kūrybinė laisvė man prioritetas. 

Skaityti daugiau..

NERIJUS SADAUSKAS

Instrumentai: Vokalas, gitara

Patirtis: nuo 16 metų muzikuoju ( jau 26metus)

Apibūdink save: Esu Nerijus, mano labai didelę gyvenimo dalį užima muzika: chorai, autoriniai kūrybiniai projektai, dainavimas bei grojimas gitara. Esu atviras, lengvai bendraujantis, kantrus su kitais ir ryžtingas savo siekiuose, šiek tiek idealistas, todėl stengsiuosi į visus žiūrėti pozityviai.

Skaityti daugiau..

JOKŪBAS GIEDRAITIS

Instrumentai: Gitara, vokalas.

Patirtis: Gitara pradėjau groti kažkur prieš 10 metų, taip pat esu vokalistas, studijuoju muzikinio teatro studijas.

Apibūdink save: Esu atviras naujiems dalykams ir iššūkiams. Esu motyvuotas ir supratau, kad noriu pasidalinti savo žiniomis su kitais, Muzikoje gyvenu daugiau nei 15 metų, tai šią sukauptą patirtį mielai suteiksiu norintiems išmokti naujų, įdomių dalykų. Šiuo metu studijuoju Muzikinio teatro studijas, taip pat groju, dainuoju dviejuose kolektyvuose.

Skaityti daugiau..