Vokalo pamokos Vilniuje

GERDA ZAPTORIŪTĖ

Instrumentai:  Vokalas, gitara

Patirtis: Muzikinio šou X faktorius finalistė, Lietuvos balso dalyvė, tarptautinių konkursų laimėtoja ir laureatė. ~5 metų patirtis mokant vokalo.

Apibūdink save: Muzika, gyvūnai, šokoladas, gamta, meilė, knygos.

Skaityti daugiau..

VAIVA KALINAUSKAITĖ

Instrumentai: Vokalas

Patirtis:Individualios vokalo tobulinimo pamokos nuo 2018 metų, nuo 2021 metų tarpmiestiniai seminarai įvairaus amžiaus vaikams mokyklose, 2020 metais muzikinio teatro būrelis Šiaurės licėjaus mokykloje

Apibūdink save: Esu aktorė, baigusi Vilniaus Kolegijos MTF Muzikinio teatro bakalaurą, priklausau teatro trupei „Chimeros“. Taip pat esu įkūrusi VŠĮ Imaginacijaus teatrą, kuriu dramaturgiją ir scenografiją spektakliams, bei dirbu jame kaip akorė. Nuo 2012 metų dainuoju įvairaus pobūdžio renginiuose ir privačiose šventėse, o nuo 2020 metų dainuoju LRT organizuojamuose valstybinių švenčių renginiuose. Nuo 2021 metų priklausau Tomek Productions agentūrai ir dirbu atlikėja Semmel Concerts projekte „The world of Hans Zimmer“, su kuriuo vykstame į turus po visą pasaulį.

Skaityti daugiau..

ARTUR PETRAŠKEVIČ

Instrumentai: Vokalas

Patirtis: Respublikinių ir tarptautinių konkursų laureatas, TV projekto X faktorius dalyvis, išsilavinimas – muzikos bakalauro laipsnis (specializacija – dainavimas), pedagogo kvalifikacija (LMTA)

Apibūdink save: muzika, humoras, laisvė, komunikabilumas

Skaityti daugiau..

NERIJUS SADAUSKAS

Instrumentai: Vokalas, gitara

Patirtis: nuo 16 metų muzikuoju ( jau 26metus)

Apibūdink save: Esu Nerijus, mano labai didelę gyvenimo dalį užima muzika: chorai, autoriniai kūrybiniai projektai, dainavimas bei grojimas gitara. Esu atviras, lengvai bendraujantis, kantrus su kitais ir ryžtingas savo siekiuose, šiek tiek idealistas, todėl stengsiuosi į visus žiūrėti pozityviai.

Skaityti daugiau..

MAGDALENA BALTOKAITĖ

Instrumentai: Vokalas, pianinas, ukulėlė, įvairūs ritminiai instrumentai

Patirtis: Dainavau nuo vaikystės, profesionaliai muzikos pradėjau mokytis J. Karoso muzikos mokykloje, fortepijono klasėje, vėliau įstojau į S. Šimkaus konservatoriją, jazz vokalo klasę. Danijoje metus mokiausi alternatyvios pedagogikos“DNS International Teacher Training College” ir tuo pat metu dirbau muzikos mokytoja; pusmetį studijavau Italijoje, Saint Louis College of music, jazz vokalo klasėje. Dabar studijuoju Muzikinį Teatrą ViKo. Dalyvavau daugelyje vokalo meistriškumo kursų. Taip pat užsiimu kūryba, dalyvauju įvairiuose muzikiniuose projektuose.

Apibūdink save: Visada norinti išmokti kažką naujo, kūrybinga, atvira naujoms idėjoms ir ieškanti būdų jas įgyvendinti.

Skaityti daugiau..

UGNĖ MIKALAJŪNAITĖ

Instrumentai: Vokalas, šiek tiek gitara ir pianinas.

Patirtis: Slapta dainavau viena namuose nuo 14 metų, 15 metų draugė mane ištraukė iš namų į studiją rusyje, o tada su grupe jau į sceną. 2019 metais baigiau muzikinio teatro bakalauro studijas.

Apibūdink save: Gimusi su menininkės gyslele savo gyvenimo negaliu įsivaizduoti be muzikos, šokio ir teatro. Vaidinu nuo mažumės, o muzikuoju nuo paauglystės. Vertybės: nuoširdumas, laisvė ir atsakomybė. Tarp ramių – ekscentriškiausia, tarp ekscentrikų – ramiausia. Nenustygstanti vietoje nuotykių ieškotoja bei gamtos mylėtoja. Chameleonė, kuri prisitaiko prie aplinkos „vaibo“.

Skaityti daugiau..