Vokalo pamokos Vilniuje

VAIVA KALINAUSKAITĖ

Instrumentai: Vokalas

Patirtis:Individualios vokalo tobulinimo pamokos nuo 2018 metų, nuo 2021 metų tarpmiestiniai seminarai įvairaus amžiaus vaikams mokyklose, 2020 metais muzikinio teatro būrelis Šiaurės licėjaus mokykloje

Apibūdink save: Esu aktorė, baigusi Vilniaus Kolegijos MTF Muzikinio teatro bakalaurą, priklausau teatro trupei „Chimeros“. Taip pat esu įkūrusi VŠĮ Imaginacijaus teatrą, kuriu dramaturgiją ir scenografiją spektakliams, bei dirbu jame kaip akorė. Nuo 2012 metų dainuoju įvairaus pobūdžio renginiuose ir privačiose šventėse, o nuo 2020 metų dainuoju LRT organizuojamuose valstybinių švenčių renginiuose. Nuo 2021 metų priklausau Tomek Productions agentūrai ir dirbu atlikėja Semmel Concerts projekte „The world of Hans Zimmer“, su kuriuo vykstame į turus po visą pasaulį.

Skaityti daugiau..

LUIZA STEPONAVIČIŪTĖ

Instrumentai: Vokalas, pianinas

Patirtis: Nuo 2011 metų muzikos mokykla“Lyra“, specialybė – pianinas. 2014-2017 metais muzikos mokykla „Liepaitės“, specialybė – chorinis dainavimas ir pianinas. 2018-2021 Muzikos universitetas BIMM London populiariosios muzikos atlikimas.

Apibūdink save: Man yra 22 metai, muzikuoti pradėjau nuo 9 metų. Per savo ilgą muzikinę kelionė prisiliečiau prie įvairių instrumentu bei žanrų. Mokiausi ir Lietuvoje ir užsienyje visko tarp klasikinės muzikos, roko, popso, džiazo ir gospelo. Gerų mokytojų dėka pavyko sukaupti didžiulį žinių paketą, kuris man leido atverti savo balso galimybes ir to mokyti kitus.

Skaityti daugiau..

UGNĖ MIKALAJŪNAITĖ

Instrumentai: Vokalas, šiek tiek gitara ir pianinas.

Patirtis: Slapta dainavau viena namuose nuo 14 metų, 15 metų draugė mane ištraukė iš namų į studiją rusyje, o tada su grupe jau į sceną. 2019 metais baigiau muzikinio teatro bakalauro studijas.

Apibūdink save: Gimusi su menininkės gyslele savo gyvenimo negaliu įsivaizduoti be muzikos, šokio ir teatro. Vaidinu nuo mažumės, o muzikuoju nuo paauglystės. Vertybės: nuoširdumas, laisvė ir atsakomybė. Tarp ramių – ekscentriškiausia, tarp ekscentrikų – ramiausia. Nenustygstanti vietoje nuotykių ieškotoja bei gamtos mylėtoja. Chameleonė, kuri prisitaiko prie aplinkos „vaibo“.

Skaityti daugiau..

NERIJUS SADAUSKAS

Instrumentai: Vokalas, gitara

Patirtis: nuo 16 metų muzikuoju ( jau 26metus)

Apibūdink save: Esu Nerijus, mano labai didelę gyvenimo dalį užima muzika: chorai, autoriniai kūrybiniai projektai, dainavimas bei grojimas gitara. Esu atviras, lengvai bendraujantis, kantrus su kitais ir ryžtingas savo siekiuose, šiek tiek idealistas, todėl stengsiuosi į visus žiūrėti pozityviai.

Skaityti daugiau..

JOKŪBAS GIEDRAITIS

Instrumentai: Gitara, vokalas

Patirtis: Gitara pradėjau groti kažkur prieš 10 metų, taip pat esu vokalistas, studijuoju muzikinio teatro studijas, esu trečiame kurse.

Apibūdink save: Esu atviras naujiems dalykams ir iššūkiams. Esu motyvuotas ir supratau, kad noriu pasidalinti savo žiniomis su kitais, Muzikoje gyvenu daugiau nei 15 metų, tai šią sukauptą patirtį mielai suteiksiu norintiems išmokti naujų, įdomių dalykų. Šiuo metu studijuoju Muzikinio teatro studijas, taip pat groju, dainuoju dviejuose kolektyvuose.

Skaityti daugiau..