Vokalo pamokos Kaune

GODA EIDINTAITĖ

Instrumentai: Vokalas, pianinas, ukulėlė

Patirtis: Nuo 3 metukų pradėjau mokytis vokalo ir dainuoti įvairiuose festivaliuose bei konkursuose su vaikų dainavimo studija „Tu ir aš“. Nuo 2005 metų tęsiau mokslus Kauno A. Kačanausko muzikos mokykloje, estradinio dainavimo ir fortepijono specialybėse. 2018 metais įstojau į Vilniaus kolegiją, kur baigiau muzikinio teatro bakalauro studijas. Šiuo metu studijuoju miuziklinio vokalo magistrantūros studijas VDU muzikos akademijoje.

Apibūdink save: Esu darbšti, pozityvi ir motyvuota asmenybė. Mėgstu ieškoti balse įvairių spalvų ir atrasti bei emociškai perteikti kiekvieno atliekamo kūrinio istoriją. Tikriausiai dėl to taip staigiai ir besąlygiškai pamilau miuziklo žanrą, nors iki tol pagrinde dainavau pop ir jazz muziką. Šalia vokalo labai branginu draminį meno pasaulį bei šokio sferą. Tikiu, jog per visus šiuos metus iš mokytojų ir asmeninės patirties sukaupiau žinių, kurias privalau skleisti platesniam pasauliui ir padėti kiekvienam norinčiam dainuoti atrasti sau organišką priėjimą prie vokalinio atlikimo.

Skaityti daugiau..

VYTAUTĖ TAMUTYTĖ

Instrumentai: Vokalas, pianinas.

Patirtis: Mokausi vokalo paslapčių nuo 13 metų. Dalyvavau respublikiniuose ir tarptautiniuose vokalo konkursuose, televizijos projektuose. Dabar pati rašau ir leidžiu savo kūrybos dainas. VDU muzikos akademijoje toliau mokausi vokalo specialybės.

Apibūdink save: Esu atlikėja, dainų autorė ir vokalistė. Mano vardas sako, jog aš išvydau tautą, bet dabar labiausiai trokštu, jog toji tauta mane išvystų ir mokytojo amplua! Man jau visi 20! Dvidešimt metų pilnų metamorfozių, savęs paieškų, bet džiugiausia, kad gal dar ir ne visai Kolumbo, bet jau ir atradimų! Prakaitą vaikystėje palašinus baleto salėje, šiek tiek netikėtai pasukau muzikos keliu. Prieš mokyklos pasirodymą klasėje susirgo dainuoti turėjęs mokinys, o labai pareigingai seniūnaitei juk teko gelbėti. Ir taip, pasirodo, išgelbėjau pati save – atradau muzikos kelią! Taip ir prasidėjo pamokos, repeticijos, konkursai ir tas džiaugsmas, jog pagaliau jaučiuosi savo rogėse. Nors sniego, per kurį noriu perbristi, nusimato dar daug!

Skaityti daugiau..