Vokalo pamokos Kaune

AUSTĖJA GUISKYTĖ

Instrumentai: Vokalas, pianinas, gitara.

Patirtis: Nuo pat vaikystės, buvau užtikrinta savo kelione muzikos keliu, aktyviai dainavau jau darželyje ir namuose žiūrėdama televizoriu. Pirmoje klasėje mane pastebėjo muzikos mokytoja ir ruošė mane mokyklos renginiams. Atėjusi į penktąją klasę pradėjau dalyvauti miesto, mokyklos renginiuose, dalyvauti konkursuose. Vidurinėje mokykloje užvirė mano kaip atlikėjos gyvenimas, koncertavau, tobulinausi žinias ir aktyviai ruošiausi stojamiesiems egzaminams į VDU muzikos akademijos atlikimo meno studijas į kurias sėkmingai įstojau ir studijuoju trečius metus, bei tris metus dirbu Vilkaviškio muzikos mokyklos vokalo pedagoge.

Apibūdink save: Esu atlikėja, Atlikimo meno ( džiazo dainavimo) 3 kurso studentė, Vilkaviškio muzikos mokyklos mokytoja, dainų ir tekstų autorė. Visada esu aktyvi, nuoširdi, darbšti, vaikiška, einanti stipriu ir spalvotu žingsniu į kiekvieną dieną.

Skaityti daugiau..

VYTAUTĖ TAMUTYTĖ

Instrumentai: Vokalas, pianinas.

Patirtis: Mokausi vokalo paslapčių nuo 13 metų. Dalyvavau respublikiniuose ir tarptautiniuose vokalo konkursuose, televizijos projektuose. Dabar pati rašau ir leidžiu savo kūrybos dainas. VDU muzikos akademijoje toliau mokausi vokalo specialybės.

Apibūdink save: Esu atlikėja, dainų autorė ir vokalistė. Mano vardas sako, jog aš išvydau tautą, bet dabar labiausiai trokštu, jog toji tauta mane išvystų ir mokytojo amplua! Man jau visi 20! Dvidešimt metų pilnų metamorfozių, savęs paieškų, bet džiugiausia, kad gal dar ir ne visai Kolumbo, bet jau ir atradimų! Prakaitą vaikystėje palašinus baleto salėje, šiek tiek netikėtai pasukau muzikos keliu. Prieš mokyklos pasirodymą klasėje susirgo dainuoti turėjęs mokinys, o labai pareigingai seniūnaitei juk teko gelbėti. Ir taip, pasirodo, išgelbėjau pati save – atradau muzikos kelią! Taip ir prasidėjo pamokos, repeticijos, konkursai ir tas džiaugsmas, jog pagaliau jaučiuosi savo rogėse. Nors sniego, per kurį noriu perbristi, nusimato dar daug!

Skaityti daugiau..