Vokalo pamokos Kaune – Goda Eidintaitė

Vardas Pavardė: Goda Eidintaitė

  • Instrumentai: Vokalas, pianinas, ukulėlė
  • Patirtis: Nuo 3 metukų pradėjau mokytis vokalo ir dainuoti įvairiuose festivaliuose bei konkursuose su vaikų dainavimo studija „Tu ir aš“. Nuo 2005 metų tęsiau mokslus Kauno A. Kačanausko muzikos mokykloje, estradinio dainavimo ir fortepijono specialybėse. 2018 metais įstojau į Vilniaus kolegiją, kur baigiau muzikinio teatro bakalauro studijas. Šiuo metu studijuoju miuziklinio vokalo magistrantūros studijas VDU muzikos akademijoje.
  • Apibūdink save: Esu darbšti, pozityvi ir motyvuota asmenybė. Mėgstu ieškoti balse įvairių spalvų ir atrasti bei emociškai perteikti kiekvieno atliekamo kūrinio istoriją. Tikriausiai dėl to taip staigiai ir besąlygiškai pamilau miuziklo žanrą, nors iki tol pagrinde dainavau pop ir jazz muziką. Šalia vokalo labai branginu draminį meno pasaulį bei šokio sferą. Tikiu, jog per visus šiuos metus iš mokytojų ir asmeninės patirties sukaupiau žinių, kurias privalau skleisti platesniam pasauliui ir padėti kiekvienam norinčiam dainuoti atrasti sau organišką priėjimą prie vokalinio atlikimo.

1. Papasakok, kaip ir kada tu supratai, jog esi linkęs į muziką?

Muzika man visada buvo dalis kasdienybės, kuri tapo tokia įprasta, jog nė nepastebėdavau, jog niuniuoju eidama gatvėje ar sėdėdama prie vakarienės stalo. Mama yra išsaugojus Lietuvos ryto laikraščio puslapį, kuriame būdama šešerių metų daviau trumpą interviu ir jame sakau, jog labai mėgstu aplodismentus, o užaugusi noriu būti dainininke ir koncertuoti didžiulėms minioms. Nors skamba juokingai, bet manau, jog jau tada žinojau, kad muzikos niekada nepaleisiu ir ji bus mano palydovė visą gyvenimą, nes tai atrodė ir iki dabar atrodo paprasčiausiai teisinga.

2. Ar tėvai palaikė tavo pasirinkimą, ar teko susidurti su sunkumais einant link savo svajonės?

Aišku, kaip ir daugelis savo vaiko ateitimi besirūpinančių tėvų, maniškiai irgi siūlė man pasirinkti stabilesnę ateitį garantuojančią specialybę, tačiau niekada nedraudė siekti svajonės. O man galiausiai nusprendus eiti muzikos keliu, visapusiškai palaikė.

3. Kokiam muzikos žanrui tu teiki pirmenybę?

Nors atlikti yra tekę įvairią muziką, tačiau mano asmeninis prioritetas visada yra miuziklas.

4. Kaip tu matai savo ateitį susijusią su muziką? Ar nori išmokti kažko naujo, galbūt turi naujų idėjų?

Nemėgstu prognozuoti ateities, tačiau tikiuosi visą savo gyvenimą būti susijusi su miuziklu ir labai trokštu, kad šis žanras Lietuvoje suklestėtų. Šalia to noriu ir toliau ieškoti balsiškų vingurybių, tobulėti vaidybos bei šokio srityse, ir galiausiai visa tai perduoti to ieškantiems žmonėms.

5. Ką tu patartum žmogui, kuris norėtų išbandyti save muzikos sferoje, tačiau dar nėra apsisprendęs. Kaip reikia paskatinti išbandyti save ir padėti atsiskleisti savo norui?

Manau, jog jeigu yra noras, reiškias žmogus iš tiesų jau yra apsisprendęs. Tikrasis stabdis yra baimė ir kiti psichologiniai barjerai. Noriu, kad kiekvienas žinotų, jog su tomis kliūtimis susiduriame visi ir jos yra įveikiamos, todėl negalima leisti tokiem veiksniam sustabdyti žmogų nuo jo svajonės siekio ar net pašaukimo, tai būtų didžiausia netektis. Bandyti reikia, nes juk nepabandžius nežinosi.