Muzikos pamokos vaikams Vilniuje

EMILIJA KANDRATAVIČIŪTĖ

Instrumentai: Bosinė gitara, elektrinė gitara, smuikas, ukulelė, pianinas, muzikos teorija ir harmonija, muzikinės dirbtuvės vaikams.

Patirtis: Smuiku groju nuo pat mažens, vėliau studijavau fortepijoną bei smuiką konservatorijoje, baigiau muzikos teorijos bei harmonijos studijas. Po kiek laiko pasukau į alternatyvos, roko sceną kaip bosistė. Groju tokiose grupėse kaip “Katarsis”, “Baltasis Kiras”, “Mellow Yellow Daffodil”. Šiuo metu pradedu savo solo muzikinį projektą pseudonimu “emoon”.

Apibūdink save: Esu įsimylėjusi muzikinį gyvenimą, siekiu supažindinti su šia meile ir kitus.

Skaityti daugiau..

AMANDA RADZEVIČIŪTĖ

Instrumentai: Vokalas, pianinas.

Patirtis: Nuo 5 metų dainavau tuo metu gyvavusiame Druskininkų vaikų pop-chore “LABAS”. Vėliau tiek mokykloje, tiek vėlesniame gyvenime nuolat lavinau vokalą ir pasirodžiau dainuodama šimtuose renginių ir koncertų. 2022 metais baigiau Muzikinio Teatro specialybės bakalauro studijas.

Apibūdink save: Esu labai jautri, poetiška ir laisva būtybė. Nuo mažens turiu potraukį ir natūralų gebėjimą imituoti įvairiausius žinomų atlikėjų balsus, tad dainavime esu “chameleonas”. Labiausiai mėgaujuosi dainuodama pop ir alternative žanrus, o klausausi visko iš eilės. Be muzikavimo mano asmeninės šventovės yra šokis, stilius ir komedija. Muzika gyvenu ir kvėpuoju – jaučiu, kad mano dovana yra ir mano pareiga šiame gyvenime.

Skaityti daugiau..