Apie mus


Fasoul studija – 2014 metais Klaipėdoje atsidariusi muzikos erdvė, priimanti ir laukianti kiekvieno, norinčio muzikuoti.

Mūsų troškimas – sukurti mokymosi kokybės ir malonumo sintezę. Fasoul studiją kuriame kaip erdvę, kurioje kiekvienas – ir mažas, ir didelis – atrastų poilsį, draugišką atmosferą ir gerą nuotaiką.
Norime būti nestandartas, kuriame atėjusieji rastų 180 laipsnių kitokį požiūrį į muzikos mokymą. Laikui bėgant noras muzikuoti turi ne blėsti, o augti. Mūsų prioritetas – kiekvienam mokiniui skirti daug dėmesio, individualizuoti veiklą iki maksimumo, leisti kievienam jaustis laisvam savo pasirinkimuose. Vyresniems mokiniams kuriame komforto ir laisvės sąlygas judėti vaikystės svajonių išsipildymo link. Fasoul studija yra skirta absoliučiai kiekvienam!

Stengiames kiekvienam suteikti galimybę mokytis, mūsų mokytojai šneka lietuvių, rusų, anglų kalbomis. Nuo 2019m. siūlome online muzikos pamokas. Mūsų mokiniai dalyvauja įvairiuose tarptautiniuose konkursuose, organizuojame koncertus, suburiame grupes iš mokinių, darome viską kas skatintų mūsų mokinius judėti pirmyn. Mūsų mokytojai dirba nuo pirmadienio iki sekmadienio tam, kad kiekvienas turėtų galimybę mokytis patogiu laiku.