Būgnų pamokos Kaune – Linas Valentukonis

Vardas Pavardė: Linas Valentukonis

  • Instrumentai: Būgnai, gitara.
  • Patirtis: Pradėjau muzikuoti gimnazijoje prieš 15 m.
  • Apibūdink save: Groti būgnais man patinka dėl energijos, kurią galima perteikti ir gauti. Grodamas būgnais turi būti ne tik tikslus, valdyti kūrinio dinamiką, bet ir vesti visą kolektyvą. Jei suklysta gitaristas, paprastai niekas nepastebi, tačiau jei klaidą padaro būgnininkas viskas sustoja. Teko nemažai koncertuoti, įrašinėti ir dirbti studijoje, sukaupta patirtimi norėčiau pasidalinti su bendraminčiais.

1. Papasakok, kaip ir kada tu supratai, jog esi linkęs į muziką?

Kai bėgdavome iš pamokų dėl muzikos, kai vaikystėje būgnus ir gitaras atstodavo puodai ir teniso raketės.

2. Ar tėvai palaikė tavo pasirinkimą, ar teko susidurti su sunkumais einant link savo svajonės?

Sunkumų buvo, bet tėvai visada palaikė ir skatino.

3. Kokiam muzikos žanrui tu teiki pirmenybę?

Viskas prasidėjo nuo mano melomano krikštatėvio, kuris buvo sukaupęs didžiulę muzikos kolekciją, mėgdavo ja dalintis ir ilgai pasakoti apie įvairiausius atlikėjus ir žanrus, tada supratau, kad kiekviename žanre gali rasti kažką artimo sau ir niekada nereikia būti kietakakčiu metalistu ar užsispyrusiu lietuviškos pop muzikos gerbėju. Šiuo metu mėgstu klausytis jazz, funk, soul žanrų.

4. Kaip tu matai savo ateitį susijusią su muziką? Ar nori išmokti kažko naujo, galbūt turi naujų idėjų?

Yra labai daug dainų, kurias reikia įrašyti. Norėčiau pagilinti muzikos teorijos žinias. Kiekvieną repeticiją stengiuosi išmokti, ką nors naujo.

5. Ką tu patartum žmogui, kuris norėtų išbandyti save muzikos sferoje, tačiau dar nėra apsisprendęs. Kaip reikia paskatinti išbandyti save ir padėti atsiskleisti savo norui?

Linkiu daugiau pasitikėjimo savimi, daugiau tikro muzikos klausymo, vaikščioti į gyvus pasirodymus ir groti pačiam. Tai tikrai kelia džiaugsmą.