Būgnų pamokos Klaipėda – Saulius Zalieskis

Vardas Pavardė: Saulius Zalieskis

  • Instrumentai: Mušamieji.
  • Patirtis: Nuo 2007 metų.
  • Apibūdink save: Empatiškas, imlus naujovėms ir patirtims, diplomatiškas, kūrybiškas,
  • bei laisvos sielos.

1. Papasakok, kaip ir kada tu supratai, jog esi linkęs į muziką?

Iš tiesų muzika mane, supo nuo mažų dienų. Sakyčiau, kad pasisekė šeimos loterijoje, nes laimėjau tėtį – puikiai valdantį elektrinę gitarą, saksofoną ir būgnus , bei mamą – aistringą fleitininkę. Todėl šeimoje nuolat skambėdavo įvairi muzika, būdavo grojama ir dainuojama.

2. Ar tėvai palaikė tavo pasirinkimą, ar teko susidurti su sunkumais einant link savo svajonės?

Tėvai skatino ir džiaugėsi, kai pranešiau jog nustojau skirti savo dėmesį darbams, kurie atneša tik pinigus, tačiau jokios asmeninės prasmės mano gyvenime. Esu dėkingas tėčiui, kada susitinkam, jis atvirai išsako pastabas, bei kritiką. Po mudviejų pokalbių, dar labiau užsidegu noru stipriau domėtis, bei pažinti muziką ir ja dalintis su kitais.

3. Kokiam muzikos žanrui tu teiki pirmenybę?

Funk’ui ir rokui.

4. Kaip tu matai savo ateitį susijusią su muziką? Ar nori išmokti kažko naujo, galbūt turi naujų idėjų?

Ateityje sakyčiau, jog labiau turiu tikslų negu svajonių. Planas yra meistriškai pačiam valdyti mušamuosius instrumentus, į juos gilintis, o sukauptas žinias perduoti kitiems, bei kažkada atidaryti savo mokyklą.

5. Ką tu patartum žmogui, kuris norėtų išbandyti save muzikos sferoje, tačiau dar nėra apsisprendęs. Kaip reikia paskatinti išbandyti save ir padėti atsiskleisti savo norui?

Pirmas dalykas paklausk savęs – ,, o kada jei ne dabar?“ . Mes visi esam linkę atidėlioti ir ignoruoti tai, ko šaukiasi mūsų širdis. Tačiau geriausias laikas yra DABAR. Todėl siūlyčiau nenumoti ranka į savo svajones, o pasiryžti nerti į muzikos pasaulį. Net neabejoju jog liksi nustebintas (a), kad muzika nėra tik grojimas ir dainavimas – tai tam tikra filosofija, gyvenimo būdas ir džiaugsmas, bei paslaptys.