Būgnų pamokos Vilniuje – Mantvydas Sadlevičius

Vardas Pavardė: Mantvydas Sadlevičius

  • Instrumentai: Būgnai, gitara, muzikos produkcija
  • Patirtis: Pirmą kartą į rankas paimiau gitarą. Paauglystėje ir mokinausi groti ja. Tačiau labai žavėjo būgnai, tad nutariau pabandyti ir jais. Kadangi buvau pramokęs grot gitara, ritmika jau nebuvo svetimas dalykas, tai ganėtinai greitai, gavosi ir ant būgnų. Po to supratau, kad viską galima apjungti ir tokiu būdu kurti muziką.
  • Apibūdink save: Kai esu kūryboje, pasineriu ir užsimirštu, prarandu laiko nuovoką, nejaučiu nuovargio, ar alkio, atsiduriu tiesiog kažkur kitur. Esu empatiškas ir turiu norą dalintis žiniomis, tobulėti.

1. Papasakok, kaip ir kada tu supratai, jog esi linkęs į muziką?

Dar vaikystėje, darydamas namų darbus, pas dėdę namie radau grupės „The Offspring“ kasetę. Taip, kasetę. Tai buvo jų garsus albumas „americana“, kuris mane tiesiog sužavėjo. Tas paklojo kelią į muzikos domėjimąsi ir naujų grupių atradimus, bei apskritai meilę muzikai ir norą daryti kažką panašaus.

2. Ar tėvai palaikė tavo pasirinkimą, ar teko susidurti su sunkumais einant link savo svajonės?

Tėvai visuomet būdavo pasyvūs palaikytojai. Per daug nesikišo, bet ir nesmerkė, kad iš kambario nuolat sklisdavo triukšmas. Tačiau, vėliau, kai jie pastebėjo, jog šio kelio neišsižadėsiu, sulaukiau vis daugiau palaikymo ir iki pat šios dienos jis tik auga!

3. Kokiam muzikos žanrui tu teiki pirmenybę?

Kadangi pradėjau nuo punk rock, tai tarsi paklojo mano muzikinį pagrindą šiai muzikai. Nors šis žanras ir buvo beveik „miręs“, bet šiuo metu būgnininkas ir prodiuseris Travis Barker sėkmingai jį prikėlinėja su įvairiais projektais. Taigi, pirmenybę teikiu punk, pop punk, post punk. Buvo ir labai ilgas periodas kai „sėdėjau ant trasho ir metalo“

4. Kaip tu matai savo ateitį susijusią su muziką? Ar nori išmokti kažko naujo, galbūt turi naujų įdėjų?

Šiuo metu kuriu savo projektą, įrašinėju dainų demo versijas ir tikiuosi greitu metu jas išleisti. Taip pat labai džiaugiuosi, galėdamas padėti žmonėms, kurie į muzikos pasaulį žengia tik dabar

5. Ką tu patartum žmogui, kuris norėtų išbandyti save muzikos sferoje, tačiau dar nėra apsisprendęs. Kaip reikia paskatinti išbandyti save ir padėti atsiskleisti savo norui?

Negalvoti galva, daryti tai, ką sako širdis. Muzika yra ta vienintelė kalba, kurią gali mokėti visi. Tam nereikia teorijų ir universitetų, užtenka tik noro ir pirmojo žingsnio, o vėliau viskas pasisuka ta linkme, kuria ir turi viskas būti!