Būgnų pamokos Vilniuje – Yan Semchuk

Vardas Pavardė: Yan Semchuk

  • Instrumentai: Būgnai, gitara.
  • Patirtis: 9 metai.
  • Apibūdink save: Esu Ukrainietis kuris savo gyvenimą sieja su muzika, tačiau taip pat domiuosi aviacija. Gyvenime man svarbu atrasti naujų dalykų ir dalintis patirtimi su kitais. Ukrainoje grojau su daugybe grupių, garsių atlikėjų, dalyvavęs įvairiuose projektuose.

1. Papasakok, kaip ir kada tu supratai, jog esi linkęs į muziką?

Dar mokyklos laikais pradėjau sekti kelias muzikines grupes, apsilankiau jų koncertuose, ir mane sužavėjo muzikos visuma, garsas, iš kart atkreipiau dėmesį į gitaristus, būgnininkus, sužavėjo publikos reakcija į muzikantus, ir turbūt tai buvo pradžia. Pradėjau pats mokytis muzikos ir daug laiko neužtruko, kol supratau, kad muzika yra labai įvairialypė ir tobulėjimui ribų nėra.

2. Ar tėvai palaikė tavo pasirinkimą, ar teko susidurti su sunkumais einant link savo svajonės?

Iš pradžių jie mane palaikė, tačiau kai reikėjo mane dar visai jauną išleisti į gastroles, labai neapsidžiaugė😊

3. Kokiam muzikos žanrui tu teiki pirmenybę?

Mėgstu visą muzika ir stengiuosi suprasti ir įsigilinti į visus žanrus. Tačiau dažnai muzikos pasirinkimą įtakoja ir nuotaika – pop, rokas, džiazas, metalcore, funk.

4. Kaip tu matai savo ateitį susijusią su muziką? Ar nori išmokti kažko naujo, galbūt turi naujų idėjų?

Nuolat mokausi kažko naujo tiek gitara, tiek būgnais. Tobulėju grodamas su įvairiomis grupėmis, kas leidžia man įsigilinti į naujus stilius ir žanrus.

5. Ką tu patartum žmogui, kuris norėtų išbandyti save muzikos sferoje, tačiau dar nėra apsisprendęs. Kaip reikia paskatinti išbandyti save ir padėti atsiskleisti savo norui?

Svarbiausia nebijoti. Nebijoti, kad „per vėlu, gal nepavyks“ ir pan. Tai visos baimės, per kurias žmogus tobulėja. Ir tai tinka ne tik muzikai.