Vardas Pavardė: Šarūnas Kunigiškis
- Instrumentai: Elektrinė, akustinė, bosinė gitara ir ukulelė
- Patirtis: Groju gitara jau 11-a metų Turiu patirties grojant grupėse.
- Apibūdink save: Esu draugiškas, kantrus ir norintis padėti žmogus.
1. Papasakok, kaip ir kada tu supratai, jog esi linkęs į muziką?
Būdamas septyniolikos, vasarą, nedrąsiai pasiėmiau tėvo, kampe stovėjusią akustinę gitarą. Kol nieko nebūdavo namie, slapta pradėjau žengti pirmus žingsnius muzikos link. Supratau jog esu linkęs į muziką kai visos kitos prieš tai dominusios veiklos jau pasidarė neįdomios (važinėjimas riedlente, kompiuteriniai žaidimai).
2. Ar tėvai palaikė tavo pasirinkimą, ar teko susidurti su sunkumais einant link savo svajonės?
Tėvai buvo palaikantys, (tėvas kadaise pats jaunystėje trumpai grojo bosine gitara) skatino eiti šiuo keliu ir dėti į tai pastangas, nes matė jog man tai įdomu. Sunkumų žinoma buvo. Sunku buvo dibrti ofisinį darbą ir tuo pačiu groti keliose grupėse. Ne kartą girdėjau pasakymys, kad muzika turetų būti tik hobis, o ne pasirinktas gyvenimo kelias.
3. Kokiam muzikos žanrui tu teiki pirmenybę?
Anksčiau buvau užkietėjęs „metalistas“, bet dabar galiu įžvelgti grožį ir savitumą kituose muzikos žanruose. Sunku įvardinti tik vieną žanrą, bet teikčiau pirmenybę roko/metalo (po to turbūt džiazo) muzikai.
4. Kaip tu matai savo ateitį susijusią su muziką? Ar nori išmokti kažko naujo, galbūt turi naujų įdėjų?
Save matau tik kaip muzikantą. Kaip pedagogas, noriu padėti augti ir kitiems, perteikti savo sukauptas žinias. Tam kad tų žinių turėčiau, nuolat tobulinuosi dalyvaudamas online seminaruose. Šiai dienai laisviau norėčiau jaustis Jazz stiliuje, gebėti laisviau improvizuoti.
5. Ką tu patartum žmogui, kuris norėtų išbandyti save muzikos sferoje, tačiau dar nėra apsisprendęs. Kaip reikia paskatinti išbandyti save ir padėti atsiskleisti savo norui?
Patarčiau tiesiog nebijoti ir per daug nemąstant išdrįsti pamėginti save muzikos sferoje, juk niekas negimė mokėdamas ir niekad nevėlu pradėti. O jei nepatiks – bent jau žinosi, kad pabandei. Aišku, kuo anksčiau pradėsi – tuo greičiau išmoksi ir tuo geriau grosi pasirinktu instrumentu/instrumentais. Paskatinti turbūt reikėtų tiesiog parodant, kad viską pamažu galima išmokti ir ne viskas yra „rocket-science“ kaip kartais gali atrodyti.