Gitaros pamokos Kaune – Edvinas Mačiulaitis

Vardas Pavardė: Edvinas Mačiulaitis

  • Instrumentai: Gitara, bosinė gitara, pianinas.
  • Patirtis: Rimtai gitara groju jau virš 10 metų.
  • Apibūdink save: Labai myliu muziką ir pastoviai gyvenu su ja. Muzika skamba su manimi, kada tik yra galimybė, jeigu tokios galimybės nėra – aš ją susikuriu.

1. Papasakok, kaip ir kada tu supratai, jog esi linkęs į muziką?

Būdamas dar vaikas, pradėjau klausyti roko, metalo muzikos, pradėjau žiūrėti gyvus žymių grupių pasirodymus ir supratau, kad tai yra pats geriausias dalykas, ką įmanoma veikti gyvenime. Iki šiol tuo tikiu.

2. Ar tėvai palaikė tavo pasirinkimą, ar teko susidurti su sunkumais einant link savo svajonės?

Nors abu mano tėvai nėra muzikantai, jie mane visada palaikė, tačiau sakė, kad tai yra sunkus pasirinkimas. Sunkumai atsiranda visada, tačiau labiau svarbus yra požiūris į tuos sunkumus. Jeigu pasirenki kažkokį gyvenimo kelią, reikia priimti visus sunkumus ir smarkiai dirbti savo tikslo link.

3. Kokiam muzikos žanrui tu teiki pirmenybę?

Vienareikšmiškai – tai būtų sunkesnė muzika. Kažkada vaikystėje netyčia išgirdau Metallica dainą ir nuo to laiko ši muzika manęs nepalieka. Tačiau šiandien ir groju, ir klausau įvairiausius muzikos žanrus: nuo džiazo, klasikos iki šiuolaikinės ir senamadiškos pop muzikos.

4. Kaip tu matai savo ateitį susijusią su muziką? Ar nori išmokti kažko naujo, galbūt turi naujų idėjų?

Labiausiai noriu matyti savo ateityje progresą, kadangi tai yra yra svarbiausias bruožas: atlikėjo, muzikanto ar bet kokios profesijos atstovo, kuriam rūpi, ką ir kaip jis daro. O jeigu šnekant dalykiškiau, noriu įsitvirtinti muzikinėje ir apskritai meno srityje, būdamas naudingu ir kitiems.

5. Ką tu patartum žmogui, kuris norėtų išbandyti save muzikos sferoje, tačiau dar nėra apsisprendęs. Kaip reikia paskatinti išbandyti save ir padėti atsiskleisti savo norui?

Dažniausiai noras išbandyti save muzikoje atsiranda tada, kai randame sau patinkančią muziką ir labai ja domimės. Jeigu iškyla kokios abejonės ar neaiškumai – visada galima kreiptis į mus ar į bet ką, kas gali užvesti ant teisingo kelio.