Gitaros pamokos Kaune – Naglis Bagdonas

Vardas Pavardė: Naglis Bagdonas

  • Instrumentai: Akustinė gitara, elektrinė gitara, pianinas.
  • Patirtis: Prieš 8 metus supratau, kad gitara, tiek elektrinė, tiek akustinė yra man artimas instrumentas, todėl jos subtilybių mokiausi tiek privačiai, tiek svarankiškai.
  • Apibūdink save: Ryšį su muzika pastebėjau dar budamas darželyje. Ilgą laiką nesupratau, kad noras niūniuoti, mušti ritmą, visada reiškė norą kažkokiu būdu užsiimti muzika. Todėl budamas 14 metų atradau, kad gitaros pagalba galiu savo muzikalumą įgarsinti. Daug metų tai darant nusprendžiau tas žinias perduoti kitiems.

1. Papasakok, kaip ir kada tu supratai, jog esi linkęs į muziką?

Mane inspiravo vienas vaikinas, kurį aš išgirdau grojant gitara gyvai. Tuo metu į jį žiūrėjau su didelia nuostaba ir tada supratau, kad tik laiko klausimas kol mano rankose atsidurs gitara. Vaikystėje pasebėtas noras niūniuoti taps viena didžiausių aistrų gyvenime.

2. Ar tėvai palaikė tavo pasirinkimą, ar teko susidurti su sunkumais einant link savo svajonės?

Tėvai visada palaikė ir džiaugėsi, o sunkumu grojant kilo nebent jiems (nes teko klausyt kaip groju pentatonikas su metronomu po 3 valandas per dieną).

3. Kokiam muzikos žanrui tu teiki pirmenybę?

Klausau absoliučiai visų muzikos žanrų, nuo metalo iki klasikos, bet pirmenybę visada teikiu ir teikiau džiazo ir funk stiliaus muzikai.

4. Kaip tu matai savo ateitį susijusią su muziką? Ar nori išmokti kažko naujo, galbūt turi naujų įdėjų?

Išmokęs groti atradau savo mokymosi technikų, subtilybių, apie kurias niekur nebuvau skaitęs ar girdėjęs. Pirmaisiais mokiniais tapo mano draugai, kurie norėjo išmokti kelis akordus, vėliau draugų draugai. Matant jų pažangą aplanko labai geras jausmas, todėl ir toliau noriu dalintis žiniomis.

5. Ką tu patartum žmogui, kuris norėtų išbandyti save muzikos sferoje, tačiau dar nėra apsisprendęs. Kaip reikia paskatinti išbandyti save ir padėti atsiskleisti savo norui?

Nueini į google, suvedi Fasoul Artspace, paskambini nurodytu numeriu, operatyviai padėsime išsklaidyt abejones.