Vardas Pavardė: Paulius Valaitis
- Instrumentai: Akustinė gitara, elektrinė gitara, bosinė gitara, šiek tiek būgnai.
- Patirtis: Gitara groju jau 20 metų. Esu grojęs Red Hot Chili Peppers cover band grupėje „Rabit Hole“, ir „Radio Masažas“ , kaip pagrindinis grupės gitaristas.
- Apibūdink save: Esu atviras, linksmas, labai mėgstu kalbėti apie muziką ir viską kas su ja susiję.
1. Papasakok, kaip ir kada tu supratai, jog esi linkęs į muziką?
Kadangi namuose visada buvo gitara, pirmają dainą išmokino tėtis kaip buvau 5-6 metų. Tuo metu darželyje lankiau chorą ir dalyvavau dainų danelės atrankoje, deja pakliūti nepavyko. Po to gitara negrojau, tačiau bandydavau kurti elektroninę muziką su įvairiomis programomis eJay ar FL studio. Gitarą vėl atradau būdamas 14-15 metų, kai pirmą kartą pamačiau KISS – Crazy crazy night video klipą. Nuo to laiko gitaros nebepaleidau iš rankų.
2. Ar tėvai palaikė tavo pasirinkimą, ar teko susidurti su sunkumais einant link savo svajonės?
Tėvai skatino ir džiaugėsi jog groju gitara. Gal šiek tiek buvo nepatenkinti jog visur vaikštau su gitara, ar ruošiu pamokas su gitara ant kelių, tačiau palaikė, skatino groti, siūlė eiti į muzikos mokyklą. Deja muzikos mokykla ir mano požiūris į muziką buvo du nesuderinami dalykai, todėl mokyklą lankyti atsisakiau. Tėvai skatino muzikuoti,bet nepalaikė noro tapti profesionaliu muzikantu.
3. Kokiam muzikos žanrui tu teiki pirmenybę?
Klausau įvairiausią muziką. Mano playlistas praisdeda nuo Žilvino Žvagiulio iki Slipknot. Nuo vokiškų šlagerių iki eksperimentinio jazzo. Bet pirmenybę teikiu Funk, Rock, Britpop – kaip Red hot chili peppers, Oasis ar ACDC.
4. Kaip tu matai savo ateitį susijusią su muziką? Ar nori išmokti kažko naujo, galbūt turi naujų įdėjų?
Aš labai mėgstu mokintis groti naujais instrumentais, noriu išmokti kuo daugiau pats ir visakuo pasidalinti su kitais. Labiausiai noriu kurti muziką, ją įrašinėti, padėti kitiems aranžuoti ir kurti dainas, įrašyti ir padėti atsiskleisti muzikantų unikalumui. Norisis sukurti muzikos mylėtojų bendruomenę, kur ne būtinai groja, ne būtinai dainuoja, bet kalbasi, bendrauja apie muziką, įrašus, dainas. Jei galėčiau padėti kitiems sukurti dainas ir jas įrašyti, būtų fantastika.
5. Ką tu patartum žmogui, kuris norėtų išbandyti save muzikos sferoje, tačiau dar nėra apsisprendęs. Kaip reikia paskatinti išbandyti save ir padėti atsiskleisti savo norui?
Pirmiausia reikia tiesiog pabandyti. Nesvarbu, ar tai būtų gitara, pianinas ar būgnai – svarbiausia atrasti malonumą procese. Muzika moko kantrybės, kūrybiškumo ir saviraiškos. Mano patarimas – neužsidaryti bijant klaidų, o leisti sau eksperimentuoti ir atrasti savo stilių.
