Gitaros pamokos Kaune – Sandžėjus Sankaras/Jai Shankar

Vardas Pavardė: Sandžėjus Sankaras/Jai Shankar

  • Instrumentai: Gitara, Pianinas.
  • Patirtis: El.Gitara groju jau 8 metus, Pianinu apie 4, Bosine apie 3. Biški turiu praktikos su Kanklėm, dūdmaišiu, Šamisen ir čele.
  • Apibūdink save: Esu paprastas žmogus, kuris linkęs į sunkesnę muziką. Groju keturiose grupėse ir esu pilnai atsidavęs muzikai. Manau vienas iš geriausių dalykų yra išsilieti/pasidalinti savo jausmais per instrumentą.

1. Papasakok, kaip ir kada tu supratai, jog esi linkęs į muziką?

Vaikystėje mano aplinkoje buvo daug muzikos ir įvairių instrumentų. Pradėjęs groti pianinu, nedaug truko kol susikūrė pirmos mano grupės, tada supratau, jog aš teisingam kelyje.

2. Ar tėvai palaikė tavo pasirinkimą, ar teko susidurti su sunkumais einant link savo svajonės?

Didelės problemos dėl nepalaikymo nebuvo, tačiau Tėvai kartais pasakydavo, kad telkčiau
ir į kitus dalykus tiek dėmesio, kiek skiriu muzikai.

3. Kokiam muzikos žanrui tu teiki pirmenybę?

Pagrinde ir groju, ir mėgstu Sunkiąją Metalo muziką, todėl jai ir skirčiau pirmenybę. Taip pat mėgstu Folk’ą, Klasikinę muziką, Rock’ą, bei daug kitų žanrų.

4. Kaip tu matai savo ateitį susijusią su muziką? Ar nori išmokti kažko naujo, galbūt turi naujų įdėjų?

Mano ateities tikslas yra išlikti ir tobulėti muzikiniame kelyje. Didelio darbo ir asmeninio tobulėjimo pasekoje, manau viskas yra pasiekiama.

5. Ką tu patartum žmogui, kuris norėtų išbandyti save muzikos sferoje, tačiau dar nėra apsisprendęs. Kaip reikia paskatinti išbandyti save ir padėti atsiskleisti savo norui?

Sakyčiau vienas iš svarbiausių dalykų yra rasti tą kibirkštį instrumentui. Tai gali būti megstamiausia jūsų daina, mylimas atlikėjas, instrumento skambėsys ar paprasčiai noras išsilieti. Svarbiausia nepasiduoti ir atsiminti, kad Tu gali pasiekti viską, jei to išties nori.