Gitaros pamokos Kaune – Ugnius Aidas

Vardas Pavardė: Ugnius Aidas

  • Instrumentai: elektrinė gitara, akustinė gitara, bosinė gitara.
  • Patirtis: elektrine gitara groju nuo 2005 metų, esu savamokslis.
  • Apibūdink save: Muzika yra viena kertinių mano tapatybės dalių, tai saviraiška ir gyvenimo būdas, vidinio pasaulio atspindys ir priemonė išgyventi tiek teigiamus, tiek neigiamus gyvenimo periodus.

1. Papasakok, kaip ir kada tu supratai, jog esi linkęs į muziką?

Muzika domino nuo pat mažų dienų, esu dainavęs mokyklos chore. 2004 metais pirmą kartą išgirdau grupes Linkin Park, Rammstein ir Nightwish, tada ir supratau, kad labai patinka skambesys, kurį skleidžia elektrinė gitara.

2. Ar tėvai palaikė tavo pasirinkimą, ar teko susidurti su sunkumais einant link savo svajonės?

Tėvai neprieštaravo, kad groju instrumentu, bet per daug ir neskatino, šeimoje muzikantų nėra, todėl muzikoje esu vien savo iniciatyva.

3. Kokiam muzikos žanrui tu teiki pirmenybę?

Esu sunkesnės muzikos atstovas. Šiuo metu širdį labiausiai užvaldęs Prog‘as (Toska, Tool, Soen, Leprous, Porcupine Tree, Arcane Roots…), o didžiausią nostalgiją jaučiu 2000-tūjų grupėms (visa Nu Metal įvairovė) ir švediškam Gothenburg‘o skambesiui (In Flames, Evergrey). Kita vertus, klausau ir domiuosi bet kokia gyvais instrumentasi atliekama muzika.

4. Kaip tu matai savo ateitį susijusią su muziką? Ar nori išmokti kažko naujo, galbūt turi naujų įdėjų?

Šiuo metu intensyviai įsitraukiau į kūrybinę ir muzikinę veiklą su keletu kolektyvų, todėl ateitis su muzika susijusi vienareikšmiškai. Naujų dalykų mokymasis ir naujos idėjos rašant, įrašinėjant ir gyvai atliekant muziką taip pat neišvengiamos. Laikau save labiau muzikos kūrėju, negu gitaristu.

5. Ką tu patartum žmogui, kuris norėtų išbandyti save muzikos sferoje, tačiau dar nėra apsisprendęs. Kaip reikia paskatinti išbandyti save ir padėti atsiskleisti savo norui?

Muzika yra tokia plati sfera, kad joje vietą rasti gali kiekvienas norintis. Egzistuoja begalė stilių, instrumentų ir galimybių, todėl siūlau drąsiai bandyti tai, kas domina. Kas žino, gal atrasite naują ir unikalų muzikos žanrą? Kaip sakomą Rage Against The Machine kūrinio tekste: „It has to start somewhere, it has to start sometime. What better place than here, what better time than now?!”