Gitaros pamokos Klaipėdoje – Dainius Žilinskas

Vardas Pavardė: Dainius Žilinskas

  • Instrumentai: Gitara, ukulėlė.
  • Patirtis: Gitara mokinu groti jau dešimt metų (vos pradėjus studijuoti). Įgyti bakalauro, pedagogikos bei magistro laipsniai. Per visą tą laiką sudalyvauta įvairiuose projektuose, kurių buvo tikrai daug. Tiesiog neina nustygti vietoje.
  • Apibūdink save: Esu komunikabilus, atviras, mėgstantis iššūkius.

1. Papasakok, kaip ir kada tu supratai, jog esi linkęs į muziką?

Kad esu linkęs į muziką supratau jau kiek vėliau paauglystėje, tiesiog pradžioje buvo nepataikyta su instrumentu. Tačiau po to, kai atradau gitarą klausimų nebeliko.

2. Ar tėvai palaikė tavo pasirinkimą, ar teko susidurti su sunkumais einant link savo svajonės?

Tėvai visada mane palaikė, už tą esu jiems tikrai dėkingas. Daug lengviau yra judėti pirmyn, kai jauti tvirtą užnugarį ir tikėjimą tavimi.

3. Kokiam muzikos žanrui tu teiki pirmenybę?

Labai domiuosi visais žanrais ir esu įsitikinęs, kad gerai įsiklausius beveik visur galima išgirsti kažko gražaus. Visgi pirmenybę teikiu rokui, metalui, klasikai.

4. Kaip tu matai savo ateitį susijusią su muziką? Ar nori išmokti kažko naujo, galbūt turi naujų įdėjų?

Visada norisi išmokti kažko naujo, visada yra įvairių projektų. Tai teikia didžiulį vidinį džiaugsmą ir pasitenkinimą. Nuoširdžiai tikiuosi, kad  neateis tokia diena, kuomet pasakysiu sau – viską moku, viską žinau.

5. Ką tu patartum žmogui, kuris norėtų išbandyti save muzikos sferoje, tačiau dar nėra apsisprendęs. Kaip reikia paskatinti išbandyti save ir padėti atsiskleisti savo norui?

Jeigu jauti, kad tau sunkoka išreikšti save žodžiais ir viduje prisikaupę įvairių jausmų, muzika tau gali labai padėti. Tereikia turėti truputį drąsos pirmiems bandymams, o po to draugiška bendruomenė pati tave įtrauks. Įsivaizduoji save be muzikos? Taip ir maniau, kad ne, tad ko dar laukti?