Gitaros pamokos Vilniuje – Aurimas Liudvinovičius

Vardas Pavardė: Aurimas Liudvinovičius

  • Instrumentai: el. Gitara, Akustinė gitara ,Ukulėlė, Bosinė gitara.
  • Patirtis: Groju jau 10 metų (nuo 2013) Rašau bei atlieku savo kūrybos dainas apie penkerius metus, turiu patirties grojant ir gatvėje ir kito įvairiausio plauko scenose. Esu užėmęs prizines vietas dainuojamosios poezijos konkursuose.
  • Apibūdink save: Esu užsispyręs muzikantas, bandantis savo tėvų nervus nuo ankstyvos jaunystės. Nuo pat mažų dienų ieškojau savęs ir dėkoju Dievui jog pabeldžiau į muzikos duris pirmiau nei kur kitur.

1. Papasakok, kaip ir kada tu supratai, jog esi linkęs į muziką?

Visada žinojau jog esu linkęs į muziką, tik labai ilgai truko kol galėjau nebijodamas tai pripažinti sau ir po to kitiem.

2. Ar tėvai palaikė tavo pasirinkimą, ar teko susidurti su sunkumais einant link savo svajonės?

Ne. Mano tėvai nebuvo itin palaikantys mano muzikinio kelio parinktimi, tačiau sunkumai – man vienas puikiausių motyvatorių judėti į priekį.

3. Kokiam muzikos žanrui tu teiki pirmenybę?

Rock, Pop-rock, Dainuojamoji poezija, Grunge.

4. Kaip tu matai savo ateitį susijusią su muziką? Ar nori išmokti kažko naujo, galbūt turi naujų įdėjų?

Ateityje matau save kaip sėkmingą atlikeją Lietuvoje, kuriantį ir atliekantį savo dainas. Kuo daugiau išmokstu – tuo labiau suprantu, kiek daug dar turiu išmokti. Mėgstu nuolatos įvairinti savo grojamų stilių ir technikų asortimentą.

5. Ką tu patartum žmogui, kuris norėtų išbandyti save muzikos sferoje, tačiau dar nėra apsisprendęs. Kaip reikia paskatinti išbandyti save ir padėti atsiskleisti savo norui?

Patarčiau nebijoti, ir spjauti į tuos kurie žino geriau. Ne jiem, o tau reikės graužtis jei nepabandysi tai, ko pats iš tiesų norėjai. Jei tu iš tiesų nori, neabejoju, tu ištiesų ir pabandysi.