Gitaros pamokos Vilniuje – Jokūbas Giedraitis

Vardas Pavardė: Jokūbas Giedraitis

  • Instrumentai: Gitara, vokalas
  • Patirtis: Gitara pradėjau groti kažkur prieš 10 metų, taip pat esu vokalistas, studijuoju muzikinio teatro studijas, esu trečiame kurse.
  • Apibūdink save: Esu atviras naujiems dalykams ir iššūkiams. Esu motyvuotas ir supratau, kad noriu pasidalinti savo žiniomis su kitais, Muzikoje gyvenu daugiau nei 15 metų, tai šią sukauptą patirtį mielai suteiksiu norintiems išmokti naujų, įdomių dalykų. Šiuo metu studijuoju Muzikinio teatro studijas, taip pat groju, dainuoju dviejuose kolektyvuose.

1. Papasakok, kaip ir kada tu supratai, jog esi linkęs į muziką?

Muzikoje esu visai nuo mažų dienų. Muzikos mokyklą pradėjau lankyti dar prieš mokyklą. Man tai buvo absoliutus atsikvėpimas, nuo visokių kitų dalykų, laikui bėgant, supratau, jau pradinėse klasėse, kad tai tikrai bus mano didelė gyvenimo dalis, tai iki šių dienų šioje sferoje esu, ir džiaugiuosi jog galiu skleisti save muzikos pagalba.

2. Ar tėvai palaikė tavo pasirinkimą, ar teko susidurti su sunkumais einant link savo svajonės?

Ištikro tai visiškai ne, nes į muzikos mokyklą užrašė močiutė, kuriai esu beproto dėkingas, nes ji mane į šį kelią atvedė. Tėvai tik skatino mane, tai sunkumų tikrai nebuvo.

3. Kokiam muzikos žanrui tu teiki pirmenybę?

Atstovauju dainuojamosios poezijos žanrą, taip pat groju ska stiliaus muziką. Klausoma stilistika įvairi, nuo ramios muzikos, iki roko, metalo.

4. Kaip tu matai savo ateitį susijusią su muziką? Ar nori išmokti kažko naujo, galbūt turi naujų idėjų?

Ištikro be scenos nebūčiau aš, tai tikrai ilgą laiką gyvenimo ten planuoju būti, o dėl mokslo, tai kiekvienas naujas iššūkis yra didelė mokykla, tai aš to ieškau labai, tam kad galėčiau augti.

5. Ką tu patartum žmogui, kuris norėtų išbandyti save muzikos sferoje, tačiau dar nėra apsisprendęs. Kaip reikia paskatinti išbandyti save ir padėti atsiskleisti savo norui?

Vienas žmogus yra pasakęs, „Kur yra noras, ten yra kelias“, šia fraze vadovaujuosi. Tai jeigu tik yra kažkokia mintis, imam instrumentus ir į studiją. :]