GITAROS PAMOKOS VILNIUJE – KAROLIS JONAS EIMONTAS

Vardas Pavardė: Karolis Jonas Eimontas

  • Instrumentai: Bosinė gitara, akustinė, elektrinė gitara, ukulėlė.
  • Patirtis: Gitara groju jau 15 metų. Per tuos metus turėjau tris mokytojus kurie mane mokė skirtingų stilių, esu aplankęs daug ,,masterclass” renginių. Nemažai laiko esu praleidęs su gitara gatvėje, buvau nuolatinis mokyklos renginių dalyvis, vėliau teko lipti ir ant didelių scenų Lietuvoje bei užsienyje. Šiuo metu studijuoju muziką Vilniaus Kolegijoje.
  • Apibūdink save: Esu atkaklus, nuotaikingas bei taktiškas. Nebijau naujų iššūkių, visada siekiu aukštų rezultatų. Noriu dalintis muzika, nes ji man yra tikra magija.

1. Papasakok, kaip ir kada tu supratai, jog esi linkęs į muziką?

Jau nuo mažens mėgau klausyti muzikos. Vyresnė sesė buvo tas žmogus kuris parodė skirtingus muzikos stilius, pradedant nuo klasikos baigiant sunkiaja muzika – rock, metal. Visada žavėjo gitara, jos skambesys, grojantys solistai

2. Ar tėvai palaikė tavo pasirinkimą, ar teko susidurti su sunkumais einant link savo svajonės?

Tėvai palaikė šį pasirinkimą, bet tuo pačiu suprato tai labiau kaip hobį. Gal ne iš karto ir aš supratau kad mano gyvenime muzika reikš tiek daug kiek reiškia dabar, tačiau tėvai neprieštarauja ir mane palaiko muzikiniame kelyje.

3. Kokiam muzikos žanrui tu teiki pirmenybę?

Man labai patinka funk’as bei džiazas, negaliu nustoti į juos gilintis ir domėtis. Taip pat esu
atviras praktiškai visiems muzikos žanrams, nuo įvairios elektronikos iki sunkiausio metalo ir
repo.

4. Kaip tu matai savo ateitį susijusią su muziką? Ar nori išmokti kažko naujo, galbūt turi naujų įdėjų?

Labai norėčiau pakeliauti po pasaulį su muzikos grupe. Taip pat noriu sukurti garso takelį filmui ar kompiuteriniam žaidimui!

5. Ką tu patartum žmogui, kuris norėtų išbandyti save muzikos sferoje, tačiau dar nėra apsisprendęs. Kaip reikia paskatinti išbandyti save ir padėti atsiskleisti savo norui?

Visada verta pabandyti, nes niekada negali žinoti kas iš to išeis. Muzika yra universali, visada galima rasti kas tau patinka.