Gitaros pamokos Vilniuje – Mykolas Kapčegaševas

Vardas Pavardė: Mykolas Kapčegaševas

  • Instrumentai: Bosinė gitara, elektrinė, akustinė gitara, ukulelė.
  • Patirtis: Gitara groju nuo 7 metų. Jau nuo to laiko patirtis labai įvairi: nuo grojimo gatvėje iki didžiausių šalies scenų. Baigiau džiazo muzikos mokyklą, taip pat studijuoju bakalauro studijas bosinės gitaros specialybę.
  • Apibūdink save: Esu besišypsantis, atviras ir nuoširdus į pasaulį plačiomis akimis žvelgiantis žmogus. Nebijantis naujų iššūkių ir atsakingai juos priimantis. Gyvenu muzika ir myliu dalintis šiuo džiaugsmu su kitais.

1. Papasakok, kaip ir kada tu supratai, jog esi linkęs į muziką?

Vos tik tėvams atvedus į pirmą berniukų choro pamoką supratau, kad muzika nepaliks manęs likusį gyvenimą. Gera aplinka ir draugų kompanija paskatino toliau lankyti muzikos mokyklą ir siekti savo užsibrėžtų svajonių.

2. Ar tėvai palaikė tavo pasirinkimą, ar teko susidurti su sunkumais einant link savo svajonės?

Tėvai pasirinkimą tęsti muzikos kelią suprato ir palaikė. Tačiau einant bet kokiu keliu susiduriama su kliūtimis kurias reikia įveikti ir tęsti kelionę tapus stipresniu.

3. Kokiam muzikos žanrui tu teiki pirmenybę?

Kaip pradėjau dainuodamas džiazą taip ir iki šiol gilinuosi į jį. Tai, ko gero, nesibaigs visą gyvenimą ir tuo esu labai patenkintas. Taip pat man prie širdies ir kiti populiariosios muzikos žanrai kaip rokas, visa elektroninė muzika bei repas.

4. Kaip tu matai savo ateitį susijusią su muziką? Ar nori išmokti kažko naujo, galbūt turi naujų įdėjų?

Nuo paauglystės svajojau gastroliuoti po pasaulį su šauniu muzikiniu kolektyvu, šios svajones iki šiol siekiu ir dirbu link jos. Taip pat jau seniai norėjau išmokti groti kontrabosu.

5. Ką tu patartum žmogui, kuris norėtų išbandyti save muzikos sferoje, tačiau dar nėra apsisprendęs. Kaip reikia paskatinti išbandyti save ir padėti atsiskleisti savo norui?

Visada patariu būti smalsiu, žingeidžiu, niekada nebijoti naujų iššūkių ir nemesti visko, jei iškart nesiseka. Muzika yra kelias be pabaigos, kurį pradėti yra visai nesunku, reikia tik noro, o kur yra noras, ten yra ir kelias.