Gitaros pamokos Vilniuje – Rokas Davidonis

Vardas Pavardė: Rokas Davidonis

  • Instrumentai: Elektrinė, klasikinė, bosinė gitara
  • Patirtis: Pirmą kartą paėmiau klasikinę gitarą į rankas 9 metų. Praėjus keliems metams pradėjau groti su mokyklos orkestru. Dabar groju įvairius muzikos žanrus (džiazas, metalas, regis, alternatyvus rokas). Taip pat, studijuoju džiazo muziką, bosinės gitaros specialybę.
  • Apibūdink save: Esu linksmas, kūrybingas žmogus. Be galo myliu muziką ir noriu, parodyti kokia įvairi ir įdomi ji iš tikrųjų yra.

1. Papasakok, kaip ir kada tu supratai, jog esi linkęs į muziką?

Būtent tada, kai pradėjau eiti į muzikos pamokas, privačiai. Turėjau tikrai nuostabų mokytoją, su kuriuo mokėmės tai, kas man buvo įdomu ir aktualu. Tada atradau muziką ir supratau, jog savo gyvenimą siesiu su ja.

2. Ar tėvai palaikė tavo pasirinkimą, ar teko susidurti su sunkumais einant link savo svajonės?

Tėvai mane ne tik kad palaikė, bet ir skatino groti. Iš tikro, aš sunkumų turėjau mažai, būtent dėl tėvų. Jie suprato, kad muzika man yra labai svarbi ir padėjo visaip, kaip galėjo.

3. Kokiam muzikos žanrui tu teiki pirmenybę?

Teikiu pirmenybę tiems žanrams, kuriuos tuo momentu yra malonu klausyti ar groti. Manau kiekvienas žanras turi savo laiką ir vietą.

4. Kaip tu matai savo ateitį susijusią su muziką? Ar nori išmokti kažko naujo, galbūt turi naujų idėjų?

Žinau tik tai, kad toliau grosiu ir klausysiu muzikos. Norėčiau keliauti aplink pasaulį, groti ir susipažinti su įvairiais žmonėmis

5. Ką tu patartum žmogui, kuris norėtų išbandyti save muzikos sferoje, tačiau dar nėra apsisprendęs. Kaip reikia paskatinti išbandyti save ir padėti atsiskleisti savo norui?

Jeigu yra bent viena dainelė, ar melodija kuri tau patinka, nerk į muziką! Po kiekviena melodija, slypi begalinis muzikinis pasaulis.