Pianino pamokos Kaune – Darius Kudirka

Vardas Pavardė: Darius Kudirka.

  • Instrumentai: Fortepijonas, klavesinas, vargonai.
  • Patirtis: Groti fortepijonu pradėjau nuo 5 metų, mokiausi Kauno Juozo Naujalio vidurinėje meno mokykloje (dab. Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija), studijavau Lietuvos Muzikos akademijoje fortepijono specialybę doc. J. Bialobžeskio klasėje. Studijų metu papildomai lankiau kompozicijos, klavesino bei vargonų klases. Įgijau pianisto- solisto, pedagogo, koncertmeisterio bei kamerinio ansamblio artisto kvalifikacijas, muzikos magistro laipsnį.
  • Apibūdink save: Esu pianistas, vargonininkas, fortepijono mokytojas, vyr. koncertmeisteris.

1. Papasakok, kaip ir kada tu supratai, jog esi linkęs į muziką?

Būdamas 4 metų pradėjau groti žaisliniu fortepijonu, dūdele iš klausos įvairias melodijas – pajutau, jog tai man labai patinka… Po metų nusprendžiau stoti į meno mokyklą mokytis groti fortepijonu.

2. Ar tėvai palaikė tavo pasirinkimą, ar teko susidurti su sunkumais einant lik savo svajonės?

Tėvai palaikė mano pasirinkimą ir dėl to esu jiems labai dėkingas.

3. Kokiam muzikos žanrui tu teiki pirmenybę?

Man patinka įvairūs muzikiniai žanrai tačiau pirmenybę teikiu pop. muzikai, džiazui, miuziklams, romantizmo epochos muzikai.

4. Kaip tu matai savo ateitį susijusią su muziką? Ar nori išmokti kažko naujo, galbūt turi naujų idėjų?

Ateityje norėčiau dalintis savo patirtimi su įdomiais, žingeidžiais, groti ir kurti norinčiais žmonėmis. Manau kad visas gyvenimas yra nuolatinis mokymasis, todėl suprantu, kad negalima sustoti – reikia tobulėti ne tik muzikoje, bet ir kaip asmenybė.

5. Ką tu patartum žmogui, kuris norėtų išbandyti save muzikos sferoje, tačiau dar nėra apsisprendęs. Kaip reikia paskatinti išbandyti save ir padėti atsiskleisti savo norui?

Pagrindinis patarimas būtų ryžtis išbandyti save norimoje muzikinėje sferoje, nes mokytis niekada nėra vėlu. Svarbiausia – noras išmokti kažką naujo, įgyti naujų patirčių, siekti savo svajonių bei tikslų.