Pianino pamokos Kaune – Nedas Stasaitis

Vardas Pavardė: Nedas Stasaitis

  • Instrumentai: Pianinas, gitara, būgnai.
  • Patirtis: Pianino klavišų stiprumą tikrinu apie 7 metus, gitaros stygų tvarumą apie 3 metus, būgnus lazdelėmis skriaudžiu apie metus.
  • Apibūdink save: Jack of all trades, master of none. Savo gyvenimą su muzika sieti pradėjau anksti, jos teikiamas galimybes supratau baigęs muzikos mokyklą. Mokydamas noriu suteikti žmonėms tinkamą kryptį muzikoje.

1. Papasakok, kaip ir kada tu supratai, jog esi linkęs į muziką?

Nuo mažens lankiau muzikos mokyklą, ją baigęs pradėjau groti grupėje. Tuomet ir pasireiškė visa meilė muzikai, nes galėjau groti savo kūrybą ne tik savo kambaryje, bet ir viešose erdvėse.

2. Ar tėvai palaikė tavo pasirinkimą, ar teko susidurti su sunkumais einant link savo svajonės?

Tėvai per daug nespaudė, kad gročiau, viskas vyko natūraliai. Didžiausias sunkumas buvo pasirinkti su kokiu instrumentu noriu groti.

3. Kokiam muzikos žanrui tu teiki pirmenybę?

Alternatyvus rokas, sunkesnė muzika turi pirmenybę, tačiau turiu daug grojaraščių kuriuose dominuoja ir kiti muzikos žanrai – džiazas, klasikinė muzika, repas ir t.t.

4. Kaip tu matai savo ateitį susijusią su muziką? Ar nori išmokti kažko naujo, galbūt turi naujų įdėjų?

Matau save toliau gilinant žinias bei tobulinant grojimą kitais instrumentais.

5. Ką tu patartum žmogui, kuris norėtų išbandyti save muzikos sferoje, tačiau dar nėra apsisprendęs. Kaip reikia paskatinti išbandyti save ir padėti atsiskleisti savo norui?

Nebijoti pabandyti. Skamba banaliai, tačiau taip yra – kol nepabandai, tol nežinai. Galbūt grojimas taps puikiu laiko praleidimu, o galbūt tai taps emocijų išreiškimo forma, kuri padės augti kaip asmenybei.