Pianino pamokos Klaipėda – Tadas Rubys

Vardas Pavardė: TADAS RUBYS

  • Instrumentai: Klavišiniai (Fortepijonas, sintezatorius)
  • Patirtis: Nuo 7 metų pradėjau groti fortepijonu, esu baigęs muzikos akademijos bakalauro studijas, dažnai improvizuoju bei užsiima muzikos kūryba ir prodiusavimu. Myliu tiek klasikinę, tiek žanrinės muzikos stilius.
  • Apibūdink save: Esu muzikos alpinistas, siekiantis pažinti kuo daugiau stilių bei išanalizuoti kas juos padaro unikaliais. Greitai užsidegu naujomis idėjomis bei bandau kiekvieną kontekstą paversti garsu.

1. Papasakok, kaip ir kada tu supratai, jog esi linkęs į muziką.

Pamenu, jog buvau 10 metų ir grodamas fortepijonu supratau, kad noriu tapti muzikantu, todėl nuo to laiko mano širdis ir mintys, kiekvienas rytas bei vakaras, sukasi aplink muziką ir kiekviena nauja melodija galvoje nusėda ant pianino klaviatūros.

2. Ar tėvai palaikė tavo pasirinkimą, ar teko susidurti su sunkumais einant link savo svajonės?

Tėvai visada palaikė mano muzikos kelio pasirinkimą ir dažnai sakydavo, jog žmogus turi daryti tai, ką myli, nes tik tokiu atveju jis bus gyvenime laimingas, o sunkumų būta įvairių, tokių kaip nepripažinimas atliekamos muzikos žanrų ar instrumento nebuvimas namuose, dėl kurio ištisas valandas praleisdavau muzikos mokykloje.

3. Kokiam muzikos žanrui tu teiki pirmenybę?

Ieškau inspiracijos daugelyje muzikos stilių, tokiuose kaip klasikinės, džiazo, edm, reggae, roko, bliuzo, trance, techno ir t.t, todėl neteikčiau pirmenybės jokiam žanrui, kadangi muzika man yra vienas didelis darinys, kuriame idėja įkvėpia kitą idėją ir vyksta pastovi rotacija naujai muzikai išrasti.

4. Kaip tu matai savo ateitį susijusią su muziką? Ar nori išmokti kažko naujo, galbūt turi naujų įdėjų?

Norėčiau dalintis su pasauliu savo muzika, atlikinėti kūrinius gyvai, skleisti gerą emociją ir suteikti kiekvienam klausytojui šiurpulį, nubėgantį per kūną, o išmokti visada norisi kuo daugiau ir muzikoje kiekvieną kartą atrandu kažką tokio, kas mane inspiruotų. Turiu norą ateityje išmokti groti su gitara ir bugnais bei papildyti savo turimą muzikos instrumentų arsenalą naujais nariais.

5. Ką tu patartum žmogui, kuris norėtų išbandyti save muzikos sferoje, tačiau dar nėra apsisprendęs. Kaip reikia paskatinti išbandyti save ir padėti atsiskleisti savo norui?

Patarčiau rinktis muziką ir imtis veiksmų čia ir dabar! Muzika visais gyvenimo atvejais žmogui padės išreikšti save bei pašalins rutiną namuose, todėl nepalik dvejonėms vietos, griebk instrumentą ir mėgaukis tuo, ką muzika turi tau pasiūlyti! 😊