Pianino pamokos Klaipėdoje – Rita Vingilytė

Vardas Pavardė: Rita Vingilytė

  • Instrumentai: pianinas, vokalas
  • Patirtis: pianinu groti pradėjau būdama 10 metų. Turiu mažiausiai 5 metų pianino mokytojos darbo patirtį.
  • Apibūdink save: esu draugiška, komunikabili, mėgstu naujus iššūkius, naujoves  ir visa tai stengiuosi įgyvendinti muzikoje.

1. Papasakok, kaip ir kada tu supratai, jog esi linkęs į muziką?

Kad muzikavimas man yra begalo svarbus supratau tikrai ne iš karto. Kai pabaigiau muzikos mokyklą, buvo trumpa “sustojimo stotelė”. Po metų pertraukos pradėjau akompanuoti kolektyvams, tada supratau, kad muzika daro mane laiminga.

2. Ar tėvai palaikė tavo pasirinkimą, ar teko susidurti su sunkumais einant link savo svajonės?

Iš pradžių tėvai manęs dėl to nepalaikė, į tai žiūrėjo kaip į laikiną etapą. Tačiau, man vis toliau neriant į muzikos karalystę, pamatė, kaip man puikiai sekasi ir esu laiminga tai darydama. Tik tada užsitarnavau jų palaikymą, kurį jaučiu iki šiol.

3. Kokiam muzikos žanrui tu teiki pirmenybę?

Mėgstu įvairią muziką ir visi žanrai yra įdomūs, bet labiausiai patinka klasikinė muzika, džiazas.

4. Kaip tu matai savo ateitį susijusią su muziką? Ar nori išmokti kažko naujo, galbūt turi naujų įdėjų?

Mano ateitis ir yra muzika. Įvairios naujovės, nauji iššūkiai, naujų tikslų siekimas, manau suteiks galimybę toliau tobulėti, dar stipriau atsiskleisti ir visas turimas žinias perduoti kitiems.

5. Ką tu patartum žmogui, kuris norėtų išbandyti save muzikos sferoje, tačiau dar nėra apsisprendęs. Kaip reikia paskatinti išbandyti save ir padėti atsiskleisti savo norui?

Visada sakau, kad muzika – tai terapija mūsų kūnui, kuri atpalaiduoja ir kuria grožį. Nori jaustis gerai – draugauk su muzika ir taip judėk link savo svajonių.