Pianino pamokos Vilniuje – Džiugas Karoblis

Vardas Pavardė: Džiugas Karoblis

  • Instrumentai: Pianinas, gitara
  • Patirtis: pianinu groju nuo 6 metų, gitara groju nuo 14 metų. Baigiau Muzikinio teatro bakalaurą Vilniaus kolegijoje. Studijų metu akompanavau kolegoms įvairiuose projektuose ir koncertuose. Rašau dainas muzikiniams spektakliams.
  • Apibūdink save: esu kūrybingas, darbštus ir nebijau naujų iššūkių. Be proto myliu muziką ir džiaugiuosi turėdamas progą ta meile dalintis su kitais.

1. Papasakok, kaip ir kada tu supratai, jog esi linkęs į muziką?

Mano močiutė prieš man gimstant nupirko pianiną ir išpranašavo, kad užaugęs juo grosiu. Galbūt mano muzikinė kelionė prasidėjo jau tada… 6 metų mane tėvai išleido į muzikos mokyklą, kurioje mokiausi iki 11-os metų. Nepatenkintas pasenusia muzikos mokymosi disciplina, mečiau ir muzika neužsiminėjau iki kol į mano rankas nepapuolė gitara. Tuomet man buvo 14 metų. Neužilgo iš naujo atradau ir džiaugsmą groti pianinu. Supratau, kad pagrindinis raktas į tobulėjimą yra nuoširdi meilė muzikai ir smalsumas.

2. Ar tėvai palaikė tavo pasirinkimą, ar teko susidurti su sunkumais einant link savo svajonės?

Mano tėvai yra šokėjai, muzika – didelė jų gyvenimo dalis, tad jie labai palaikė mano svajones ir skatino jų siekti. Už tai esu jiems be galo dėkingas.

3. Kokiam muzikos žanrui tu teiki pirmenybę?

Pop, rock, alternative, jazz rock, jazz, Hip Hop, Rap žanrui.

4. Kaip tu matai savo ateitį susijusią su muziką? Ar nori išmokti kažko naujo, galbūt turi naujų idėjų?

Siekiu tapti sėkmingu garso prodiuseriu, dainų rašytoju, kompozitoriumi. Noriu rašyti lietuviškus miuziklus. Tuo pačiu noriu išmokti dainuoti bei įvaldyti kitus instrumentus.

5. Ką tu patartum žmogui, kuris norėtų išbandyti save muzikos sferoje, tačiau dar nėra apsisprendęs. Kaip reikia paskatinti išbandyti save ir padėti atsiskleisti savo norui?

Svarbiausia atsikratyti baimės klysti ir disciplinuotai treniruotis. Tuomet tikslas, anksčiau ar vėliau, bus pasiektas. Dar svarbu turėti omenyje, kad muzikos mokymasis visokeriopai padeda žmogaus smegenims, kūnui bei, ką jau bekalbėti, sielai.