Saksofono ir pianino pamokos Vilniuje – Davit Avetisyan

Vardas Pavardė: Davit Avetisyan

  • Instrumentai: Saksofonas, pianinas, būgnai
  • Patirtis: Nuo 10m. pradėjau muzikuoti
  • Apibūdink save: Mėgstu eksperimentuoti, ieškoti naujų stilių, mėgstu dalintis patirtimi, kurti muziką.

1. Papasakok, kaip ir kada tu supratai, jog esi linkęs į muziką?

Kai man buvo 10m. brolis mane vesdavo į gyvos muzikos koncertus,  kur skambėdavo daug įvairos muzikos, mane tai labai įkvepė ir sudomino, labai norėjosi, tai pat groti ir būti tame proscese. Vėliau, 14m. įstojau  į Vilniaus – Juozo Tallat Kelpšos konservatoriją , kur patekau pas labai gerą pedagogą kuris man įžiebė norą sieti savo atetį su muziką. Šiuo metu studijuoju Lietuvos Muzikos Ir Teatro Akademijoje paskutinius bakalauro metus, tai pat dalyvauju konkursuose, festivaliuose, įvairiuose projektuose ir t.t…

2. Ar tėvai palaikė tavo pasirinkimą, ar teko susidurti su sunkumais einant link savo svajonės?

Taip, be abejonės,  jeigu nebūtų palaikymo nebūčiau tiek pasiekęs, ir ko gero nieko negalėčiau nuveikti. Esu begalo dėkingas savo šeimai.

3. Kokiam muzikos žanrui tu teiki pirmenybę?

Klasika,  džiazas,  pop,  country, blues,  folk,  electronica,  rock, Hiphop, Rhtym and Blues… Visi žanrai man patinka. Bet svarbiau ne žanras, o atlikimas.

4. Kaip tu matai savo ateitį susijusią su muziką? Ar nori išmokti kažko naujo, galbūt turi naujų idėjų?

Noriu mokytis,  atrsasti naujų dalykų muzikoje, kurti muziką ir dalintis su kitais…

5. Ką tu patartum žmogui, kuris norėtų išbandyti save muzikos sferoje, tačiau dar nėra apsisprendęs. Kaip reikia paskatinti išbandyti save ir padėti atsiskleisti savo norui?

Pabandyti tikrai yra verta, nes nuo to blogiau tikrai nebus, kitaip tariant nepabandęs nesužinosi. Muzika nesikandžioja, muzika yra grožis… Tai yra geras dalykas, ji padeda morališkai, emociškai, tiesiog yra nuostabus dalykas.